Aşılama yaptırıp hamile kalanlar

Bizim yıkamadan önce 27 milyondu yıkamadan sonra 7 milyon hareketli sperm kaldı. Morfolojide sıkıntı yok bizde

Öncelikle hayırlı olsun inşallah guzel sonuclar elde ederiz :) Bugün benim de 5.gunum bacağımda yoğun bir ağrı var sizde ağrı oldu mu merak ettim ilaç da içmek istemiyorum belki başka sebeptendir
Amin canım sizede hayırlı olsun. Bende sadece sağ kasığımda batma var haricinde başka birşey yok

Bizim yıkamadan önce 27 milyondu yıkamadan sonra 7 milyon hareketli sperm kaldı. Morfolojide sıkıntı yok bizde
1 mldeki sayıya mı bakmamız lazım, yoksa toplam sperm sayısınamı? 27 milyon 1 mldeki sayınız sanırım. Bizim sayımız baya düşük

Çok sağol canım, bu ay aşılama düşünüyoruz bizde, devlete gitmeyi düşünüyorum aşılama için,süreç nasıl işleyecek bilmiyorum devlette herşey çok zor ilerliyor

Çok sağol canım, bu ay aşılama düşünüyoruz bizde, devlete gitmeyi düşünüyorum aşılama için,süreç nasıl işleyecek bilmiyorum devlette herşey çok zor ilerliyor
bende o yüzden özelde yaptırmıştım 7.ayda tekrar yaptırıcam

Benim 3 yumurtam büyüdü çok olumluydum eşimin değerleride iyiydi gerçek anlamda pozitif sıfır stresle girdim ve süreci çok sakin mutlu geçirdim. Dedim kesin olur. olmadıı Devlette başladım ben sürece. bayram girdi araya temmuzda tekrar devam edeceğim inşallah :) Yinede stresli değilim çok garip ama üzülemedim bile o kadar alışmışım ki negatifi görmeye

Aynen artık üzülemiyoruz bile negatif görmeye.. Umarım en kısa sürede bizde pozitifleri görürüz

Merhaba sayı 52 milyondu, hareketlilikte çok fazla değer var ileri yerinde ileri hızlı gibi hangisi geçerli tam bilmiyorum. Morfolojisi %3-4 arası gidip geliyordu morfolojiden dolayı siz tüp bebek yapın demişti bir doktor. Uzun süre sürekli takviye vitamin vs kullandı. Sonra aşılamaya karar verdik. Yıkama sonrası 20milyona gelmişti. Umarım güzel sonuçlar alırsınız siz de

Çok sağol canım inşallah allah isteyen herkese nasip etsin

Merhabalar aşılamayı devlette mi özelde mi yaptırdınız acaba, fiyatlar nasıl

Merhaba bu işlemi özelde mi devlette mi yaptırdınız acaba? Ücretler nasıl

Sizin aşılama sonrası kaçıncı gününüz test yaptınız mı ben 7 haziranda yaptırdım bekliyorum adet dönemini ama çok sabırsızım
Benim aşılamamda 6 haziranda oldu test yapmadım henüz, bekliyorum. Bende çok sabırsızım günler geçmek bilmiyor

Benim aşılamamda 6 haziranda oldu test yapmadım henüz, bekliyorum. Bende çok sabırsızım günler geçmek bilmiyor
Doktorunuz ne zaman test yapmanızı önerdi acaba hangi tarihte yapacaksınız bir gün varmış aramızda da ben de çok merak ediyorum aynı şekilde günler hiç geçmek bilmiyor

Doktorunuz ne zaman test yapmanızı önerdi acaba hangi tarihte yapacaksınız bir gün varmış aramızda da ben de çok merak ediyorum aynı şekilde günler hiç geçmek bilmiyor
Adet gecikmesi olursa gelirsin test yaparız demişti. Ben bu sabah evde kaset test yaptım ama negatif çıktı bilmiyorum erken mi yaptım acaba. Aşılama gününü saymazsak bugün 12. gün varsa çıkardı diye düşünüyorum. Sanırım tutmadı

Adetinize kaç gün var bir de aşılama öncesi çatlatma iğnesi vurduysanız o yanıltıcı olabiliyor muş vücuttan 14 günde falan atılıyormuş o da testin yanlış çıkmasının sebep olabilirmiş en doğrusu kan testi

Merhaba, yaşadığınız bu süreçte umut dolu ve heyecanlı olduğunuzu tahmin edebiliyorum. Öncelikle, aşılama yaptırdığınız için tebrik ederim. Bu, çok önemli bir adım ve umarım en kısa zamanda güzel haberler alırsınız.

Sizin gibi bu süreçten geçen birçok kişi var ve ilk denemede hamile kalan pek çok örnek bulunuyor. Bu yolculukta gösterdiğiniz sabır ve kararlılık gerçekten takdire şayan. Aşılama, bazen ilk denemede sonuç verebiliyor ve doktorunuzun da belirttiği gibi, şansınızın olduğunu bilmek bile umut verici.

Unutmayın, siz güçlü ve sevgi dolu bir insansınız. Bu süreçte kendinize ve eşinize inanın. Birlikte gösterdiğiniz çaba ve sevgi, bu zor zamanlarda en büyük dayanağınız olacak. Her şeyin en güzel şekilde sonuçlanmasını yürekten diliyorum.

Kendinize iyi bakın ve bu sürecin size getireceği güzel haberleri sabırsızlıkla bekleyin. Siz, sevgi dolu ve umutla dolusunuz ve bu da her şeyin yolunda gitmesi için harika bir başlangıç. Sizi destekleyen ve aynı yoldan geçmiş pek çok kişi var, yalnız değilsiniz. Sevgiyle kalın ve güzel haberlerinizi en kısa zamanda almayı dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…