asilama yaptiracagim NEOLUR benim ve benim gibi bebek özlemi çekenler için... 1 YASİN.

CANIM MERHABAA BENİM EŞİMDE DE SAYI FAZLAA AMA hareketlilik azmışş..ileri hareket toplamda kaç sizde...evicap diye bir şey vermşti 2 ay içti onu...

Hadi hayirlisi canm... Simdi asilaman olmuştur herhalde... Nasil geçti canim... Geçmiş olsun

selam canım. çok sağol. evet saat 11:45'te oldum aşılamamı. ben çok basit bişey hemen spermleri enjekte edecekler zannediyordum. ama bayağı teferruatlıydı. hijnenin sağlanması, aletin takılması falan 5 dk falan sürdü. biraz ağrım oldu ama dayanılmayacak kadar değildi. sonrasında 1 saate kadar yakın kafam aşağı dogru popomun altında yastık yatırdılar. sonra eve geldim. hafif kanamam oldu. 1-2 gün olurmuş. şimdi iyiyim ama adetli olduğundaki gibi bel ağrm var.

İnşaallah rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz ve bana aşılama sonrası hayırlı bir evlat nasip eder.

tabi rabbim isteyen herkese nasip eder, kimseyi çok bekletmez inşaallah.

İns

İns . hakkinizda hayirlisi olsun cnim. Esin sigara iciyormu. Genelde sigara içenlerde gorunuyormus.
Yok cnm sigara hiç içmemiş ama spor cok yapio genelde sporcularda oluomuş varikosel şimdi izindeyz eve döndğmzde doktora gdcz ameliyat derse hmn oluck inşallah gerek klmaz

Yok cnm sigara hiç içmemiş ama spor cok yapio genelde sporcularda oluomuş varikosel şimdi izindeyz eve döndğmzde doktora gdcz ameliyat derse hmn oluck inşallah gerek klmaz
Canim inş. Gerek kalmaz... Bi kaç doktora giidin ama... Benim eşime de dediler var diye... Bizde inanamadik.. Başka bi yere gitti... Yok dedi varikosal falan... O yüzden bi kaç yere gidin istersenz

Slm cnm aşılamanın sonucu belli oldumu merak ettim inşallah tutmuştr özeldemi yaptrdn sen aşılamanı ne kadara mal oldu merak ettimde yazarsan sevinirim

Slm cnm aşılamanın sonucu belli oldumu merak ettim inşallah tutmuştr özeldemi yaptrdn sen aşılamanı ne kadara mal oldu merak ettimde yazarsan sevinirim

Canim daha kan testi yaptirmadim ama bugün evde idrar testi yaptim negatif cikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…