asilama yaptiracagim NEOLUR benim ve benim gibi bebek özlemi çekenler için... 1 YASİN.

Eymencim inşallah tez vakitte gelir bebeklerimiz bzm tam bi yıl oldu ama bu bi yılda eşimin işi dolayısyla ayrı kaldığımız zamanlar oldu önce 2 ay hiç görüşmedik geldi bi kaç ay sonra yine gtti 3 aylıgına 3 ayda 3 kez görüştk tabi bunu duyunca doktorlar ağırdan alıolar hep bi kafama göre doktor bulamadım gitti en son varikosel fln var dendi valla kafamz çok karıştı ameliyat mı olsa yoksa önce aşılama flnmı denesek bilemedik neyse çok yzdım Kusura bkmayın

canım ben 3 ay kullandım. yumurtalar büyüdü. çatlatma iğnesi oldum. fakat gebelik olmadı. geçen ay rahim filmi çektirdim. temiz çıktı. bu ay da aşılama yapılacak.
Anladım cnm inşallah aşılama güzel sonuçlar verir, bana hiç kullandırmadılar aslında bi iki ay kullansam diyorum belki sebep olur belli olmaz

Anladım cnm inşallah aşılama güzel sonuçlar verir, bana hiç kullandırmadılar aslında bi iki ay kullansam diyorum belki sebep olur belli olmaz

canım doktorun bu konuda seni yönlendirir. sen hangi aşamadasın? sorunun ne? hiç tedavi gördün mü?

Can

canım doktorun bu konuda seni yönlendirir. sen hangi aşamadasın? sorunun ne? hiç tedavi gördün mü?
Cnm 3 ay peşpeşe yum.takibi yptrdm hiç bi sorun yok oluşup çatlıo ilaç kullandıramam dedi rahim filmimde temiz çktı bnm eş kaynaklı ama bn yine eşinde problem olupta klomen kullanıp hamile kalanlar gördm o yzden merk ediyorum klomen bi kaç tane yum.oluştrdgu içn şansı arttırıyor

Bence kullanma herkes de ayni sonucu vermeyebilir. Mesela keciboynuzu ii gelip demişlerdi eşime uç ay icirdim hic aksatmadan sonuçta hicbir değişiklik olmadi.

Bence kullanma herkes de ayni sonucu vermeyebilir. Mesela keciboynuzu ii gelip demişlerdi eşime uç ay icirdim hic aksatmadan sonuçta hicbir değişiklik olmadi.
Evet cnm herkeste etki farklı bakalım eşim ameliyat olucak bu gidişle senin eşindemi problem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…