asilama yaptiracagim NEOLUR benim ve benim gibi bebek özlemi çekenler için... 1 YASİN.

eymen4545

Allah ol derse olur...
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2014
806
601
Arkadaşlar bebek için asilama yaptiracagim benim için yasin okurmusnz. 41 Tane, 41 Farklı kişiden rica etsem... Okuyan okumak isteyen okuyamayan herkesten allah razi olsun...

Arkadaşlar bebek için asilama yaptiracagim benim için yasin okurmusnz. 41 Tane, 41 Farklı kişiden rica etsem... Okuyan okumak isteyen okuyamayan herkesten allah razi olsun...
arkadaşım ben şu an musaıt degılım ne zamana kadar okuması lazım ona göre okurum....

canım ben okurum özelden adını yaz bana
yarın filan en geç okurum inşallah
bende aşılamayla hamile kaldım çok dua edicem senin içinde

Burdan da yazabilirim emine adim.. Ay ne güzel darisi basima allah razi olsun cnm . ilk olacagi için çok heyecanliyim. Rabbim bebeğinin acisini göstermesin inş. Hayirli evlat olsun..

Burdan da yazabilirim emine adim.. Ay ne güzel darisi basima allah razi olsun cnm . ilk olacagi için çok heyecanliyim. Rabbim bebeğinin acisini göstermesin inş. Hayirli evlat olsun..

canım stres yapma sakın
bende 10 yılın ardından hamile kaldım canım o yüzden anlarım seni
nasip oldu ilk aşılamamda hamile kaldım ben darısı sana olsun inşallah
ben okuyunca yine yazarım sana canım ama yazmassam sen hatırlat bak mutlaka
benim hafıza arada gidip geliyor
bu arada memnun oldum esra bende

Bende memnun oldum canim. Bizde iki yildir beklioz. Asilamaya karar verdik nasipse bu ay olacak. Bende hem kavli hem fiili duami yapmak istedim. İnş. Rabbim kavustursun beni bebeğime. Hamilemisin yoksa dogdumu canim bebegin. Tamm hatirlatirim. İlk okuyacak olan sensin ozelsin benim için

canım daha 18 haftalık hamileyim ben
çok olmadı aşılama olalı yani elbette duanı et canım bi ara sana bi özel msj yollayım onuda oku
rica ederim inşallah birimizin duası kabul olurda bi evlat nasip eder rabbim

Ay daha yeni Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin inş. Tam okurum. Meryem de okuyom Rabbim inş. Kabul eder.

canim ben okudum ama sonra fark ettimki hasta olmusum. kismet degilmis. rabbim sana hayirli saglikli evlatlar nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…