Aşılama Tedavisine Başladıkk

Hayırlısı bakalım daha tutunma zamanına var benim kontrolüm 14 ünde

Hayırlısı bakalım daha tutunma zamanına var benim kontrolüm 14 ünde
Bu arada ananas lifli bir meyve oldugu için tutunmaya yardımcı etkisi var. Ama tabi siz yine araştırın öle yiyin. Ben sürekli yemeye çalıştım kaju ve badem de özellikle çiğ hallerinin tutunma destekleyici oldugunu biliyorum aklınızda bulunsun

Akşama gidip alayım ananasi bende duymuştum

5yıllık. 3.5 senedir falan korunmuyoruz geçen ay sadece çatlatma denedik bu ay aşılamaya geçmek istedim ilk denemem siz kaç yıllık evlisinz
Biz 3.5 yıldır evliyiz 2.5 yıldır neredeyse tedavi oluyoruz küçük bir ameliyat oldum kalp şeklindeydi rahim. 2 ay geçti ama çok yıprandım bu dönemde

Akşama gidip alayım ananasi bende duymuştum
Evet ananas avakado süt yumurta bezelye fasulye çip kaju badem destekleyici diye biliyorum yıllar önce ablam tüp bebek yaptırdıgında doktor tavsiyesiydi embriyonun tutunmasına destek olur diye şimdi aynı tavsiyeleri kendim uyguluyorum hayırlısı bakalım :)

Biz 3.5 yıldır evliyiz 2.5 yıldır neredeyse tedavi oluyoruz küçük bir ameliyat oldum kalp şeklindeydi rahim. 2 ay geçti ama çok yıprandım bu dönemde
Anladım çok geçmiş olsun. Hsg çekildinizmi tüpler ne durumda. Ben özelde kendi doktorumda çektirdim ilerlemesine birlikte baktık açık tüpler güzel dedi. Ama pko var işte o da yumurtalarımın geç oluşmasına sebep oluyor. Adet düzensizliği yada adet görememe gibi birşey hiç yaşamadım çok şükür ama meğerse yumurtalarım çok geç büyüyormuş femara ya ek gonalf iğnesiyle bile zor büyüdüler. Bu süreç yıpratıcı oluyor ama Rabbim nasip etmeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış.. hayırlı zamanda sağlıklı sıhhatli gelsinler inşaallah ne diyelim

Herkesin farklı sıkıntıları var Rabbim ol dediğinde olur

Herkesin farklı sıkıntıları var Rabbim ol dediğinde olur
Benimde pko vardı hsg çekildi düzensizlik vardı şimdi her şey düzeldi ama yine yok

Arkadaşlar aşılamanın ilk 5 günü kasiklarımda çok yoğun batmalar oluyordu. Hatta arada ayy diye tepki veriyordum , 5 gün sonra batma ve kasılmalar bitti. Sadece göğüs dolgunluğu hissediyorum. Gebelik belirtilerinin çoğunun kullandığımız ilaçların etkisi olduğunu düşünüyorum.

İlk günler hiç geçmek bilmiyordu 2. Haftaya girince biraz daha rahatladım. Artık tam bir teslimiyet içerisindeyim. Elimden geleni yaptım gerisi Yüce Allah'ın iradesinde

İlk günler hiç geçmek bilmiyordu 2. Haftaya girince biraz daha rahatladım. Artık tam bir teslimiyet içerisindeyim. Elimden geleni yaptım gerisi Yüce Allah'ın iradesinde
Eşimi karşıma aldım. Bak sonuç ne olursa olsun. Ne çok sevineceğiz ne çok üzüleceğiz dedim. Kendi aramızda anlaşma yaparak beklentilerimizi sıfırladık. Sadece umut ile bekliyoruz.

Eşimi karşıma aldım. Bak sonuç ne olursa olsun. Ne çok sevineceğiz ne çok üzüleceğiz dedim. Kendi aramızda anlaşma yaparak beklentilerimizi sıfırladık. Sadece umut ile bekliyoruz.
Ne kadar güzel düşünmüşsünüz. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşaaallah bugün kaçıncı gününüzdesiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…