Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Eczaneler zaten nerden buluyorsa hic duymadigimiz test markalarini bilindikleri asla satan eczane yok olsun canim bolca almissiniz zaten biri hatali olsa digeri dogru çıkarır. Iiinsallahh güzel haber verceksin inaniyoruz buna bize hemen sonucu söyle haberdar et olur mu

Tabiiki hemen yazacağım sabah kızlllarrr pozitif yaMayı o kadar çok istiyorum ki

Aynen canim benim hersey güzel güzel ilerleyecek ve bebisler gelecekk sen yarin yine evde test yapacak misin ? Acaba senin igne etkisi olabilir mi bu arada testte cikanlar
Yok canım yapmam
İğne etkisi mi bilmem ama göğüslerim sabaha göre daha beter şişler kasıklarım belim hâlâ agriyor
Ama belirti aramayacagim ben bekleyecegim test p.tesi veya sali yapcam

Kan vermeeeeeeeee
Bekleeeeeeee
Test yap ama kan noooo

Amin inşallah hepimiz görürüz pozitifi. Yarın güzel haberler bekliyoruz senden inşallah o zaman

Yok canım yapmam
İğne etkisi mi bilmem ama göğüslerim sabaha göre daha beter şişler kasıklarım belim hâlâ agriyor
Ama belirti aramayacagim ben bekleyecegim test p.tesi veya sali yapcam
Canim benim göğüslerim de öyle. Şişti ve bi agri var sanki böyle dövmüşler gibi bekle bakalim biraz. Zaten yaptin test merakini giderdin

Hahahah deneyim konuşuyor diyorsun :) bakayım bir silik görebilcem mi yarın.

Hepimize nasip olsuuuuun
Yarin yap pazar yap ama kan verme hemen canım e nabiz sonucunu bekle bosa yapiyoruz biz daha erken
Lily dedigi gibi ben 10 sen 9 gundesin
Yani yarin sen 10 ben 11 olacagim azıcık saha sabir

Amin inşallah hepimiz görürüz pozitifi. Yarın güzel haberler bekliyoruz senden inşallah o zaman
Amin inşallah canım.
Yarin yap pazar yap ama kan verme hemen canım e nabiz sonucunu bekle bosa yapiyoruz biz daha erken
Evet haklısınız valla kızlar bakalım inşallah dayanırım

Amin inşallah güzel haberler yakında kapımızda inşallah herkes için

Ya aşılama saymıyorum artik seni dinliyorum
Hahaha sayma canım sayma. Daha garanti olur hem 1 gün gec kan vermek veya evde kaset test yapmak bile gercek sonuca bir adım daha yaklasmak öyle düşün. Çünkü zaten o gün dahil olunca erken oluyor net sonucta gelmiyor
Daha cok yenisiniz canim. Az beklemek daha gercek sonuca götürür hepimizi tecrube konusuyor lutfen 3 aşılama yaptirdim. Ilkinde bende ayni siz gibi heyecandan 10.gün yapmıştım ama yanlis oldugunu anladim:) keske tecrubelenmesek de acemi sekilde bu konudan kucagimizdaa bebemizle ayrilsak

Selam kızlarrr, çok sıkıştım gecenin bu saatinde ilk idrarla yapabilmek için de testi yaptım tertemiz bir negatif

Yaa olabilir aslında. Ama sen sabaha karşı yapmışsın ilk on dk test doğru sonucu verir diyorlar.Başka testin varsa emin olmak için bidaha yap istersen.
Var yarın sabah yapacağım tekrar. Ben 5 dk bekledim sonra yattım
Canım daha genel olarak erken zaten test sonucun icin önce kanda belli oluyormus her zaman. Ama hala umut var dur bakalim. Sonradan gördüğün çizgi erken gebelik testinde mi normal kaset testte mi ?
Erken test canım.
Bekle bekle
Daha 10.gundesin
Çoooook haklısın duramıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…