Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Merhaba cnm benim dün kan günüm su.biliyrosun negatif ti. cnm bugün de adetim geldi..hiç şaşmadi valla. Senle bir gün vardı aramızda. Senin de yarın kesin belli olur cnm.. Allah hayırlısini versin
Gerçekten üzücü hala kendime gelemedim çok üzgünüm ama yapacak birşey de yok sabretmekten başka en kısa zamanda hayırlısı ile olsun inşallah ben hala adet olmadım sabah ağrısı ile uyandım dün zaten feci kasık sancısı yaşadım 15 dk bugün de işte hafif kahve akıntım oldu Şuan yok her an olabilirim

Merhaba cnm benim dün kan günüm su.biliyrosun negatif ti. cnm bugün de adetim geldi..hiç şaşmadi valla. Senle bir gün vardı aramızda. Senin de yarın kesin belli olur cnm.. Allah hayırlısini versin
Merhaba canım. Benimde lekelenmem geldi dün. Bu sabah sağlık ocağında her ihtimale karşı kan verdim. Hala adetim sökülmedi ama gelen bi şey yok sinir oldum. Sonuçta yarın çıkıcakmış hayırlısı bakalım canım.

Adetimiz sökülse de rahatlasak bizde ya

Sen zaten benden bir gün sonra aşılama oldun cnm yarın kesin belli olur

Belki de yeni yerleşim oluyordur cnm

Sen zaten benden bir gün sonra aşılama oldun cnm yarın kesin belli olur
Beklenen adet günüm dün dü canım aşılamadan sonraki 14.gün bugünde dün akşam lekelenme geldi bugün gelen bi şey yok. Normalde ertesi gün en geç sökülürdü adetim. Gelse de bende bayram araya girmeden kontrole gidebilsem

Aynen cnm belki de yerleşme lekesidir cnm. Benim bugün 15. Gün bugün geldi adet

Bazılarının progestan gecikme yasamasina sebep olmus. Kullaniyo musun onu

Y
Ne yaptıracaksin artık cnm 3. Aşılamami yoksa tüp bebek mi benim.gibi
İlk önce Prolaktin ve tsh Yüksekliğinin tedavi edilmesi lazım bakalım doktor ne diyecek. Zaten şu an tüp bebek yaptıramam maliyet açısından zaman geçmesi lazım. Üçüncü aşılamayı da pek düşünmüyorum açıkçası yani biraz oluruna bırakacağım

Merhaba aşılama içine özelde ne kadar ödeme yaptınız acaba

Nasıl rahat ediyorsan öyle yap cnm benim belki kendiliğinden olur

Memur indiriminden mi faydalandınız ? Bende özelde düşünüyorum FEMERA işe yaramadı gonalf iğne ile büyütülecek
Yok canım eşim doktor normalde yüzde 50 yapıyorlar indirim ama tamamen özel bir işlem olduğu için zar zor bu kadar yaptırttık normalde yapmıyolarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…