Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Evet ya aşılama gerçekten pcosta çok anlamlı değil sanırım.
Ya bence pcos olarak düşünme genel anlamda oran düşük zaten benim drum yüzde 15 demisti baska birininki yüzde 10 ihtimal tutar umutlanma demis mesela. Yani çok tutma ihtimali olan bisey degil belli ki. Bugun hastanede bir kadın gecen hafta muayeneye geldigimde 3 kisinin aşılaması tutmustu cok sasirdim falan dedi hatta bende baya sasirdim

Bayram tatili giriyor cnm araya epey uzun bide
Olsun biraz mola iyi gelir sana da. Sürekli ayni konularla megul olmak baya insanı yoruyor. Bende hemen 2.asilama icin basladim ama hic dinlenemeden koşuyor gibi oluyor hissi. Bence bayramda mola vermek iyi gelir sana da kafani dagit biraz

Olsun biraz mola iyi gelir sana da. Sürekli ayni konularla megul olmak baya insanı yoruyor. Bende hemen 2.asilama icin basladim ama hic dinlenemeden koşuyor gibi oluyor hissi. Bence bayramda mola vermek iyi gelir sana da kafani dagit biraz
Aynen cnm bende öyle düşünüyorum 3 ay aydır hormon yiye yiye bı hal.oldum kilo aaldim. Yoruldum ya. Hem ruhen hemde vücut olarak dinlenmem lazım

Söyledim zaten söylemeyince daha çok kızıyor. Kan vermeyede perşembe gitsem mi bilmiyorum
Bence git. Belki yukselir belli olmaz. Çünkü normalde 3 4 haftada belli oluyor diyolar gebelik. Bizim takibimiz yapiliyor biraz daha erken belli olma ihtimali artiyor tabi ama sonucta daha vaktin var. Bence persembe kan ver sonra kafan rahatlar acaba mi diye dusunmezsin artik

Bence git. Belki yukselir belli olmaz. Çünkü normalde 3 4 haftada belli oluyor diyolar gebelik. Bizim takibimiz yapiliyor biraz daha erken belli olma ihtimali artiyor tabi ama sonucta daha vaktin var. Bence persembe kan ver sonra kafan rahatlar acaba mi diye dusunmezsin artik
Evet canım bencede kanda görünce en azından net emin olurum

Aynen cnm bende öyle düşünüyorum 3 ay aydır hormon yiye yiye bı hal.oldum kilo aaldim. Yoruldum ya. Hem ruhen hemde vücut olarak dinlenmem lazım
Vardır bir hayır bak belki 1 ay dinleneceksin sonra yenilenmis sekilde baslayacaksin her seye ve hemen sonuc alacaksin belki de. Biraz dinlen bayramda

Maalesef negatif resmen sıfır çıktı öğrendiğimden beri ağlıyorum biliyorum nasip hayırlısı ama insan yıkılıyor 🥹🥹
Bende sabah test yaptıktan sonra çok ağladım ama moralimizi bozmak bi işe yaramıyor. Pes etmeden devam etmemiz lazım çok zor gerçekten. Burda resmen hiç birimiz pozitiif sonuç alamadık ya en azından birine sevinelim

X