Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Test markasini daha önce duymadım bende ama çizgi var görünüyor. Senin aşılama mi 14.gün igne mi. Dr ne zaman cagirmisti
Evet iğne geçen defa 12 günde negatif görmüştüm yani catlatma ignesinin 14 günüydu bilemedim artık hayırlısı pek gördüğümede inanamadım yarın sabah tekrar yaparım

En iyisi bence de. Insanin hic degilse umudu oluyor test gününe kadar. Az kaldi zaten seninde net sonucu öğrenir soylersin bize de. Ama gitmeden bi gebelik testi yaparsim ben senin yerinde olsam heralde 😁
Aynen canım yarın sabah bi yaparım çarşambada gider kan veririm

Evet iğne geçen defa 12 günde negatif görmüştüm yani catlatma ignesinin 14 günüydu bilemedim artık hayırlısı pek gördüğümede inanamadım yarın sabah tekrar yaparım
Asilamanin 14 15.günü en net sonuclar çıkıyormuş. Geç bile olsa o tarihlerde daha net cikiyormus. Ben 15.gün kan vermistim mesela. Aşılamadan sonraki 15.gün. ignenin etkisi her vucuttan baska tarihlerde atılıyor sanki.tekrarla yarin testi biraz daha netlesir

Asilamanin 14 15.günü en net sonuclar çıkıyormuş. Geç bile olsa o tarihlerde daha net cikiyormus. Ben 15.gün kan vermistim mesela. Aşılamadan sonraki 15.gün. ignenin etkisi her vucuttan baska tarihlerde atılıyor sanki.tekrarla yarin testi biraz daha netlesir
Tekrarlicam evet tekrar görürsem bir gün sonra kan veririm

X