Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Geçen seferde yemiştim canım ama tutmadı maalesef
Geçen defa kullanmadım bu defa günde yarım yarım yiyiuorum bakalım doğruyu söylemek gerekirse okadar alistimki negatife pek olumlu bakmıyorum sürekli sürekli artık üzülmek bile gelmiyor içimizden bakalım her şeyin hayırlısı inşallah hepimizin pozitif olur bu ay mucizelerle karşılaşırız

Geçen defa kullanmadım bu defa günde yarım yarım yiyiuorum bakalım doğruyu söylemek gerekirse okadar alistimki negatife pek olumlu bakmıyorum sürekli sürekli artık üzülmek bile gelmiyor içimizden bakalım her şeyin hayırlısı inşallah hepimizin pozitif olur bu ay mucizelerle karşılaşırız
İnşallah faydasını görürüz canım bekleyip görücez artık 🙏🏼

İnşallah amiin 🥰 ben baya agri cektim. Kasık ağrısı bel ağrısı özellikle. Kasiklarda şişlik. Hepsi gayet baya belirti seklindeydi. Ama 9 10.günden sonra nerdeyse bi anda azalarak bitti belirtiler. Hepsi gecti ben anladim ki ignenin etkisi kalmadi artik. O zamandan sonra da test yaptim negatifti. Zaten kan tahlilinde de negatifi gördüm. M meryem9292

Amin canım inşallah kaçıncı gün oldu senin avokado tuketiyormusun
Canim benim klomen dün bitti. Salı günü gidicem bakalm yumurtalar gelistiyse inşallah o zaman igne verir. Asilama icin gün belirler. Henüz 2.asilamam yapilmadi ilac kullandim daha. Ama asilamadan sonra basliycam avokadoya simdi çok tuketmedim. Yarindan itibaren başlarım.

Umutsuzluga kapılma kaçıncı günün senin bugun. Negatif görsek de bir gün pozitifler bize de nasip olacak inşallah. Insallah dedigin gibi bu ay hepimiz mucizelerimize kavusurz 🥰

Bu test benindelirtecek ya aklımla oyun mu oynuyor anlamadim.ki yine silik ama bu sefer camını açmadan gözüküyor. 10 dk da. Böyle oldu
Belki de pozitif demektir. Kaldi son günlerin zaten azıcık daha dayan insallah dogru gosteriyordur pozitif olur

Umutsuzluga kapılma kaçıncı günün senin bugun. Negatif görsek de bir gün pozitifler bize de nasip olacak inşallah. Insallah dedigin gibi bu ay hepimiz mucizelerimize kavusurz 🥰
Bugün 10 günüm aşılamanin test yapmamk için zor tutuyorum kendimi merak ediyorum

Canim benim klomen dün bitti. Salı günü gidicem bakalm yumurtalar gelistiyse inşallah o zaman igne verir. Asilama icin gün belirler. Henüz 2.asilamam yapilmadi ilac kullandim daha. Ama asilamadan sonra basliycam avokadoya simdi çok tuketmedim. Yarindan itibaren başlarım.
Hem ilaç hem ignemi kullanıcan ben sadece iğne kullandım farklı yöntemi uyguluyor acaba inşallah olur canım hepimizin. sevinçli haber almak cok guzel benim olmasa bile anne adayı adına çok seviniyorum çok dua ediyorum bütün kadınlar için

Ben yaptım 11. Ve 12. Günler yaptım hep silikti ama iğne etksii diye düşünüyorum hala. Sende yaparsan en azından iğnenin vücudun dan ne zaman çıkacağını anlamış olursun
Yarın sabah yapmayı düşünüyorum yapmamak için test falan bırakmadım evde anca yarın alir ilk idrarla yaparım bakalım hayırlısı

X