Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Merhaba hanımlar. Ben ilaçsız aşılama oldum. Yani yumurtam kendiliğinden büyüdü. 1 haziran ctesi gece çatlatma iğnesi yaptım. 3 haziran pazartesi aşılamam oldu. Benim çikolata kistlerim var. Aynı zamanda polikistik overim var. Bugün aşılamamın 6. Günü kasıklarımda hafif sancı var, adet sancısı gibi ama daha hafif hali. Az önce test yaptım normalde çift çizgi olması gerekiyor galiba, burdan okuduğum kadarıyla. Benim ki tek çizgiydi. Anlamadım bişey. Yumurta büyütücülerden mi çift çizgi oluşur, yumurta çatlatan iğneden mi.
Acaba bilgisi olan var mı

Çatlatma iğnesi hcg hormonu veriyor canım vücuda yani pozitif çıkmasının sebebi iğneden kaynaklı.

Günaydın kızlar dün yazmıştım bugün aşılamanın 13. Günü sanırım regl oldum biraz rekelenmem geldi. Aşılama tutmamış

Günaydın kızlar dün yazmıştım bugün aşılamanın 13. Günü sanırım regl oldum biraz rekelenmem geldi. Aşılama tutmamış
Hadi yaa üzüldüm canım. İlk aşılamam tutmadığında bende çok yıkılmıştım senin gibi bende tam 13.gün adet olmuştum geç kalmış gibi adetlerim normalde hep gecikir çünkü. Yaşadığım in biliyorum kolay değil üzülüyor insan ama şöyle düşün her ay yeni bir umut bizim için. Biraz kendine zaman ayır bu süreçte sonrasında istersen ikinci aşılamayı denersin. Bu arada sende ne sorun vardı canım pcos mu seninde?

Ne yaptın canım bugün tekrarladın mı testi
Evet yine silik çıktı ama.daha silik cnm..saniriim iğne etkisi hala geçmedi aslında 13.gun bugün.
Days doctor diye bı test var o baya çıktı ama.yalanfci pozitif yapıyormuş bak. Mor olan days doctor Pembe prodoctor erken gebelik

Eklentiler

• IMG_20240608_080826.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 29
İnsan gerçekten umut bağlıyor olacağına inanmıştım hayırlısı ne diyeyim evet pcos var bende değerlerim iyi adet oluyorum falan ama nasip olmadı işte 4 yıldır. Bakalım pazartesi gideceğim tekrar doktora ara vermek istemiyorum yaş geçiyor bi an önce devam etmek istiyorum

Görünüyor baya canım ya hala iğne etkisi olması çok saçma geliyor aşılamadan 10 gün sonra bu şekilde öğrenen çok var bana var gibi geliyor inşallahta vardır

Evet öyle oluyor maalesef benimde pcos düzensizlik var adetlerimde hormonlarda da aşırı bir durum yok yumurtada gayet güzel gelişiyor ama olmuyor işte allah ne derse o dua etmekten başka çaremiz yok canım

Evet öyle oluyor maalesef benimde pcos düzensizlik var adetlerimde hormonlarda da aşırı bir durum yok yumurtada gayet güzel gelişiyor ama olmuyor işte allah ne derse o dua etmekten başka çaremiz yok canım
Haklısın canım Allah hepimize hayırlı evlatlar nasip eder inşallah modum o kadar düştü ki yarın test yapacaktım. Eşimde diyor ki belki yerleşme kanamasıdır hala ümidi var onu öyle gördükçe daha çok üzülüyorum

Görünüyor baya canım ya hala iğne etkisi olması çok saçma geliyor aşılamadan 10 gün sonra bu şekilde öğrenen çok var bana var gibi geliyor inşallahta vardır
Valla her vücuttaan atılma süresi farklı demekki cnm. Bazılarının 9.10.11 de atılıyor benim 13. Gün ama ne bilim artık.
Yarın bidaha yapacağım bakalım ne çıkacak. Yarın da silik çıkarsa iğne etksii değildir demi sonuçta 14. Gün olacak?

Benimde günüm belli oldu cumartesi günü aşılama oluyorum lilys merakla bekliyoruz sonucunu bize de haber ver
Merhaba aşılama oldunuz mu? Test yaptınız mı ya da belirtileriniz var mı? Ben de dün aşılama oldum bugün kasık ve bel ağrım çok

Yok canım ya değildir yani artık kan ne zaman vericeksin 11inde mi

İnsan hep olumlu düşünmeye çalışıyor benim eşimde hep öyleydi

Evet salı günü cnm bugünle birliktell 3 gün var işte 4. Gün vereceğim.
6. Hislerin kuvvetli midir ne düşünüyorsun sence varmı benim testlerde bişey
Bence var canım ya bu kadar uzun süre iğne etkisi olucağını sanmıyorum ben. Az kaldı ikimizinde biraz daha sabretmeliyiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…