Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Açıkçası ilk hafta hiçbir şey hissetmedim ne ağrı ne akıntı. Ama bu hafta vajinamda ağrı ve yanma hissettim daha önce hiç böyle bişey hissetmemiştim ayağa kalktıkça hafif kasık ağrısı oldu birazda dünden beri akıntım var

Merhaba arkadaşlar bugün aşılamanın 12. Günü. Pazar günü test yapacağım sizce erken gebelik testi mi yapmalıyım yoksa kaset test mi 😇
Merhabaa 🌸 cok aznkalmis gününüz gelmiis. Bence her ikisini de yap ben oyle yapmistim garanti olsun diye 😁 belirtiniz falan var mi peki

Açıkçası ilk hafta hiçbir şey hissetmedim ne ağrı ne akıntı. Ama bu hafta vajinamda ağrı ve yanma hissettim daha önce hiç böyle bişey hissetmemiştim ayağa kalktıkça hafif kasık ağrısı oldu birazda dünden beri akıntım var
Hayırlısı olsun cnm inşallah güzel haberler alırsın. Allah isteyen herkese nasip etsin

Dayandım valla 😁 bende kendime şaşırdım. Doktorun sözünü dinledim 14 gün sonra yap dedi bende bekledim hiç yapmadım
İyi yapmışsın canım benimde 9.günüm bende beklemeyi düşünüyorum kafa karışıklığı olmasın diye ilk aşılaman mıydı inşallah pozitifi görürsün

Merhabaa 🌸 cok aznkalmis gününüz gelmiis. Bence her ikisini de yap ben oyle yapmistim garanti olsun diye 😁 belirtiniz falan var mi peki
Evet çok az kaldı öyle yapayım o zaman 🌸 bu hafta biraz belirti yaşadım kasık ağrısı akıntı falan ama bilemiyorum hayırlısı bakalım

Ilk aşılama mıydı sizin de. İnşallah pozitifleri göreceğimiz günler de olur üzülme sıkma canını 🫂
Bu Üçüncü aşılamamdı birinci olmadı ikinci aşılama tuttu bir kızım var buda üçüncüydü tutmadı

Bu tutmayan aşılama o kadar çok kafama takıldı ki beni derinden etkiledi eşim de çok üzüldü kızımda sürekli anne bebek diyo ona mı üzüleyim eşimemi napcağımı şaşırdım inşallah şu dönemi hayırla atlatırız 😔🤲🏻 Rabbim bi imtihandan geçiriyor

X