Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Yok canım güvenmediğimden değil keşke devlet olsa boşa para vermesem ama şartlarım tutmuyordur demek istedim devlet çok fazla şey istiyor genelde yaşadığım yerde de üniversite hastanesi yok yani şehir dışına gitmem lazım her türlü bir de randevu bulmak zordur diye düşündüm

Yok cnm zor değil dene şartların uyuyorsa. Daha yeni evlisin ve 3. Sene dolmak üzere dedin. bekle.birkac ay daha devlette ol. O 150 bini de bebeğe harcarsınız. Bu zamanda çok zor o paraları bulmak. Dediğim gibi tek şart 3 senelik evli olmak ve 40 yaşından gün almamak. Bide e kere devlet hastanesi nde aşılama olmak 3 şart var başka da yok. Aşılama da ücretsiz. Hatta amh degerinize bakıyorlar 1 in altında ise sıkıntı varsa asilmaa gerekmeden hatta yaş faktörü nu bile silip doktor rapor çıkarıyor acil tüp bebek yaptırıyor.

Özelde iki kez aşılama yaptırdım bunlar sayılmıyor mu yani canım benim amh 3.82 pcos var bende dediğin gibi çok fazla ücretler gerçekten ben hep devlette yaptıramam diye düşündüğüm için ama tekrar devlette de 2 kere aşılama yaptırmak çok zor benim için

Yok özel de yaptırdıklarin sayılmıyor cnm. Keşke ilk devlette başlasaymissin cnm tedaviye. Neyse senin şartlar oylee gerekmiş bulunduğun çevre şehir artık kısmet böyleymiş diyelim. Hayırlısı olsun cnm
Hangi şshirdessin cnm

Yaptım cnm iğnenin 12. Günü yarın koyulasma olursa vardır demektir ilk foto 5_10dk arasi
2. Foto 20 dk çıktı bekledikçe koyulaşti
Çizgi görünüyor evet ama az daha bekle bence ☺ ignenin etkisi de olabilir çünkü. Asilamanin 10.günü ise belki biraz daha iğne etkisi olabilir sanki. Ama inşallah da pozitiftir

Çizgi görünüyor evet ama az daha bekle bence ☺ ignenin etkisi de olabilir çünkü. Asilamanin 10.günü ise belki biraz daha iğne etkisi olabilir sanki. Ama inşallah da pozitiftir
Evet olabilir cnm oyuzden muallak ta herşey. Ne seviniyorum nede umutsuz um. Tuhaf bı his. İlk aşılama da 10. Günde hiç çizgi çıkmamıştı. 12. Gün kaybolmuştu iğnenin etkisi.
28 inde aşılama oldum o ilk gün sayılıyor mu acaba?

Ay hadi inşallah gelişmiş yumurtalar görürsün canım insan onu görünce bile o kadar umutlanıyor ki her yumurta kontrolüne gittiğimde heyecanlanıyorum
İnşallahhh gecen ay femara da gelişmişti yumurtam insallah bu ay da öyle olur da. Klomen de ilk kez kullandim. Aşılama sürecinin her adımı ayri heyecanla geciyor zaten. Ilac kullanirken yumurtaya baktirirken sonuc beklerkenn

Yok canim aşılama günü sayılmıyor. 29undan sayacaksin senin bugun 10.günün aşılamada. Aşılamadan sonraki 12 veya 14 günde tahlil icin cagiriyor doktor. Bir iki gun daha dayan cogu bitmis azi kalmis. Hem gecen seferkinden farkli diyorsun bak olumlu olma ihtimali bence daha yüksek

Anladım canım dediğin gibi hayırlısı devlette tekrar aşılama yaptırmak çok zor bir süreç benim için bakalım hayırlısı belki bu ay tutacak ve hiç gerek kalmayacak Tekirdağ/Çerkezköy canım

İnşallah gereek kalmayacak ccnm hayırlısı olsun 1 gün var aramızda

İğne etkisi geçmesi 12 günden fazla oluyor mu acaba.

İğne etkisi geçmesi 12 günden fazla oluyor mu acaba.
Ben ignenin 12.gününde yaptığımda çok silik bi pozitif vardi. İgnenin 13.günü tamamen negatifti. Bence en fazla 12 günde etkisi geçiyor iğnenin. 13.güne artik beta yukselmeye baslar eger varsa gebelik. Ama yine de ignenin 14.günü daha gercek sonuca yakin bi sonuç gosterir.

Ya. Ne sıkıntılı işler bunlar Allah'ım emeklerimizin karşılığını versin inşallah. Keşke beklemeseydim diyorum birkaç gün daha. Kafam karıştı şimdi

Ya. Ne sıkıntılı işler bunlar Allah'ım emeklerimizin karşılığını versin inşallah. Keşke beklemeseydim diyorum birkaç gün daha. Kafam karıştı şimdi
Öyle düşünme en azından igne etkisi devam ediyor mu etmiyor mu öğrenirsin bu sekilde. Cok heveslenme ama umudunu da yitirme. Çünkü anlıyorum seni su an pozitif mi negatif mi arasindasin ama daha çok pozitif hissediyorsun. Kafan karıştı falan filan ama cok az kalmis. Elinde test varsa yarin da yap diger gün de yap bisey olmaz. Zaten er gec sonucu öğreneceksin

Sabah kaset test te yaptım onda çıkmadı. Erken gebelik te çıktı az silik. Bu iğne şeyi ne lanet bişey ya

Sabah kaset test te yaptım onda çıkmadı. Erken gebelik te çıktı az silik. Bu iğne şeyi ne lanet bişey ya
İste etkiliyor baya vücudu bende ilk aşılamada baya ağrılar belirtiler yaşadım. Ama hepsi ignedenmis. Ignenin etkisi gectikce belirtilerim bi anda kayboldu. Erken gebelik testi biraz daha hassas o yüzden çıkmıştır belki de. Bence elinde test varsa yarin da bak. Ama diyorsan ki artik ne olursa garanti sonucu göreyim, o zaman bekle tam asilamadan sonraki 12.günü yani 2 gün daha dur

Yarın sabah yaparim cnm büyük ihtimalle. Hem iğne etkisi olsa bile ne zaman vücuttan atılıyor onu öğrenmiş olurum

Merhaba sizde kaç yumurta büyüdü ? Çatlama öncesi kaç yumurta vardı
Bende ilk 1 tane yumurta gelişmişti sonra kalitesini öğrenmek için e2 baktı doktorum değer 158 çıktı düşük dedi kaliteli değilmiş yani bi tane daha gelişen yumurta var 2 gün sonra gel bi de ona bakalım dedi tekrar e2 verdim bu kez 405 çıktı sonuç sonrasında da aşılama yaptık. Yani iki tane yumurta vardı aşılamadan önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…