Aşılama Sürecim ve Belirtiler🍀

Cok fazla merak ediyorsan sabah bir test yapabilirsin. Ama dayanabilirsen daha garanti olur tabi ki. Beklemesi baya zor anlayabiliyorum seni. Hevesleniyor insan haliyle
Yaptım cnm iğnenin 12. Günü yarın koyulasma olursa vardır demektir ilk foto 5_10dk arasi
2. Foto 20 dk çıktı bekledikçe koyulaşti

Eklentiler

• IMG_20240607_082159.jpg
    IMG_20240607_082159.jpg
    111,8 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_20240607_082703.jpg
    IMG_20240607_082703.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 72
Yaptım cnm iğnenin 12. Günü yarın koyulasma olursa vardır demektir ilk foto 5_10dk arasi
2. Foto 20 dk çıktı bekledikçe koyulaşti
Yaa inşallah vardır canım çok sevindim bencede artık 12.günde iğne etkisinin geçmesi lazım gibi geliyor ikinci aşılaman mıydı

Ben daha ikinci aşılama icin ilaç kullanıyorum. Bakalim salı gidicem ilk muayeneye ne diyecegini merakla bekliyorum bende. Yumurtalar büyüdü mü bilmiyorum
Ay hadi inşallah gelişmiş yumurtalar görürsün canım insan onu görünce bile o kadar umutlanıyor ki her yumurta kontrolüne gittiğimde heyecanlanıyorum

Yaa inşallah vardır canım çok sevindim bencede artık 12.günde iğne etkisinin geçmesi lazım gibi geliyor ikinci aşılaman mıydı
Valla yine de umud edemiyorum yarın bidaha yapacağım bakalım koyulaşma olursa vardır herhalde. Takip etmem gerekiyor. Acaba kuruma mi diye yıkadım daha da belirginleşiyor.su tutulmuş halı bu.İnşallah vardır adetime 4 gün var suan

Eklentiler

• IMG_20240607_085524.jpg
    IMG_20240607_085524.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 70
Valla yine de umud edemiyorum yarın bidaha yapacağım bakalım koyulaşma olursa vardır herhalde. Takip etmem gerekiyor. Acaba kuruma mi diye yıkadım daha da belirginleşiyor.su tutulmuş halı bu.İnşallah vardır adetime 4 gün var suan
İğneden sonra 12 aşılamadan sonra 10. Gün di mi csnım herhangi bir belirti bir şey var mı bana doktorum 2 hafta sonra test dedi ama bende bekleyebilir miyim bilmiyorum

İğneden sonra 12 aşılamadan sonra 10. Gün di mi csnım herhangi bir belirti bir şey var mı bana doktorum 2 hafta sonra test dedi ama bende bekleyebilir miyim bilmiyorum
Aynen cnm öyle. İğne 12 aşılama 10.gun.
Belirtim sadece arada adet ağrısı gibi bişey giriyor geçiyor sonra. Göğüs ağrısı 4. Günden beri var. Ama ilk âsilamam da vardı belirti olarak görmüyorum onu. Uykusuzluk huzursuzluk ve nefes darlığı falan var bunlar belirti mi bilmiyorum.

Aynen cnm öyle. İğne 12 aşılama 10.gun.
Belirtim sadece arada adet ağrısı gibi bişey giriyor geçiyor sonra. Göğüs ağrısı 4. Günden beri var. Ama ilk âsilamam da vardı belirti olarak görmüyorum onu. Uykusuzluk huzursuzluk ve nefes darlığı falan var bunlar belirti mi bilmiyorum.
Anlamak çok zor gerçekten bende de kasık ağrısı ve bel ağrısı var en başından beri belirti mi değil mi anlayamıyor insan. Yarında pozitif çıkarsa ama bi kan vermelisin bence

Anlamak çok zor gerçekten bende de kasık ağrısı ve bel ağrısı var en başından beri belirti mi değil mi anlayamıyor insan. Yarında pozitif çıkarsa ama bi kan vermelisin bence
Kanı günüm gelmeden vermeyeceğim doktor un öyle dedi. Hatta hiç t at yapma dedi de ben dayanamadim🤪😂

Daha önceki denemelerde hep negatif gördüğüm için korkuyorum yapmaya beklemeye çalışıcam canım
Valla ben de iğne etksii ni öğrenmek için yaptım. Bakalım yarına silinir se ne kadar zaman da etkisi geçtiğini anlayacağım vücudum da. Test ediyorum vücudumu bakalım. Bu olmazsa tüp Bebek e geçeceğim inşallah gerek kalmayacak

Valla ben de iğne etksii ni öğrenmek için yaptım. Bakalım yarına silinir se ne kadar zaman da etkisi geçtiğini anlayacağım vücudum da. Test ediyorum vücudumu bakalım. Bu olmazsa tüp Bebek e geçeceğim inşallah gerek kalmayacak
Benimde ikinci aşılamam canım olmazsa artık tekrar aşılama yaptırmam diye düşünüyorum tüp bebeğe geçerim ama hemen değil maddiyat olarak baya yüksek çünkü

Benimde ikinci aşılamam canım olmazsa artık tekrar aşılama yaptırmam diye düşünüyorum tüp bebeğe geçerim ama hemen değil maddiyat olarak baya yüksek çünkü
Eğer 3 senelik evliysenis ve 40 yaşına gelmemişsen pahalı değil cnm 15.20 bin arası. Ben 40 dan gün aldığım için ücretli yapılacak 100bin fiyat çıkardılar. Sen cüzi miktarda yaptırabilirsin cnm. O yüzden çok dua ettim 100 bini bulmakta zorlanacgim inşallah 2. Aşılamam da tutar diye 😌

Eğer 3 senelik evliysenis ve 40 yaşına gelmemişsen pahalı değil cnm 15.20 bin arası. Ben 40 dan gün aldığım için ücretli yapılacak 100bin fiyat çıkardılar. Sen cüzi miktarda yaptırabilirsin cnm. O yüzden çok dua ettim 100 bini bulmakta zorlanacgim inşallah 2. Aşılamam da tutar diye 😌
Yaklaşık 3 yıllık evliyiz daha 26 yaşındayım ama özelde yaptırmak her türlü ücretli değil mi ben aşılamaya 15-20 verdim zaten tüp bebek nasıl o fiyatlar ki

Yaklaşık 3 yıllık evliyiz daha 26 yaşındayım ama özelde yaptırmak her türlü ücretli değil mi ben aşılamaya 15-20 verdim zaten tüp bebek nasıl o fiyatlar ki
Devlette tüp bebek şartların uygunsa toplam taş çatlasın 20 bin tutuyor cnm. Arkadaşım 17 bin tuttu. Şimdi gebe

Devlette infertilite olan bir yer bulmak ve randevu bulmak aşırı zor canım şartları neler bilmiyorum ama kesin tutmuyordur
Üniversite hastaneleri yapıyor cnm. Benim burda kadın doğum hastanesi var aydın da gayet özel ve başarılı doktor var hemen hemen her gün başarılarini görüyoruz Instagram da. Haaltta 6. Tüp bebek tedavisi nde gebe olan arkadaşim onun hastası.. daha önce başka yerlerde yaptırmış.hiçbir şeyin kesinliği yoktur tutması yada tutmaması. Hatta devlet hastanesi daha çok irdeliyor diye biliyorum otellerin çoğu para tuzağı.
Bence şans verin 150 bin vermektense. Neden güvenmiyorsun cnm? Acaba bişeyler mi duydun tecrübe ettim cnm

X