Aşılama Süreci Önerileri 🌺💞

Childdevelopment

☘️
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2022
4.300
4.687
Merhabalar hanımlar. Birçoğumuz uzun zamandır gebelik için çabalıyoruz bende sizlerden biriyim...

24 aydir hiçbir problem olmamasina rağmen gebe kalamadim. Rabbimin takdiri tabi biz elimizden geleni yapalım.

2 ay femara çatlatma iğnesi denedik olmadi.
Bu ay aşılama isteyeceğiz doktorumuzdan. Şuan adetin 2. Günündeyim femara başladım yine.

Aşılama olanlar bu süreçte nelere dikkat ettiniz ne yediniz ne içtiniz ne sporlar yaptınız psikolojik olarak nasıl güçlü oldunuz yardımcı olursanız cok sevinirim 💞🌺🥰

Böyle bir başlık görmedim bu konuda ne kadar çok destek olursaniz o kadar iyi 🌺💞

Cok kilom yok 78 kiloyum boyum uzun ama yinede yediklerime içtiklerime dikkat ediyorum biraz zayiflayacağim , sebze ağırlıklı beslenip hic paketli gıda tüketmeyeceğim. Karbonhidrat olabildiğince az bol kuruyemiş tüketmeyi düşünüyorum.
Zikirlerle dualarla manevi reçetelerden destek alacağım.
Meditasyon yapacağım. Bu süreçte en cok kendime vakir ayıracağim canımı sıkan insanlari düşünmeyeceğim. Ev işlerine aşırı yoğunlaşmayacağim.

Güzel önerilerinizi bekliyorum can dostlarım 💞🥰🌺🌹

Merhaba bende 2 senelik evliyim 1 sene önce 8 haftalıkken düşük yapıp kürtaj oldum. 1 senedir de korunmuyoruz ama olmadı infertiliteye gittim hsg çekildim herşeye baktılar normal şuan aşılama yapılacak yarın. 5 gün femara kullandım dün kontrolüm vardı yumurtalarımın biri 26mm diğeri 25mm di ovitrelle çatlatma iğnesi verdi dün 23.30da vuruldum yarın sabah da eşimle gidip aşılamam yapılacak. Bu süreçte bol dua ve havet namazı kılmayı düşünüyorum inşâAllah Rabbim nasib eder 🩵

Bende 2 yıllık evliyim evliliğinin 4. Ayında gebe kaldım ancak boş gebelikle sonlandı geçen yıl Ekim ayında aşılama denedim tutmadı pazartesi 2. Aşılamamı oldum bekliyorum Allah hepimizin kucağını doldursun inşallah

Merhaba hepimiz aynı durumdayız 2 yıl önce boş gebelikten kürtaj oldum sonrasında gebelik oluşmadı 3. aşılamam için gonal f başladık sorun olmazsa haftaya aşılama olacak çok ilginç değilmi herkes bi kez gebe kaldıysan yine kalırsın dio ama kalamıyoruz bi sorun var ama ne rahim filmi çekildi sıkıntı yok daha neler yapabiliriz bilmiyorum elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allahtan. zor ve yıpratıcı bi süreç heleki çevrende anlayanın yoksa :KK43:

Ben de aşılama sürecindeyim şu an iğnelerin3. Günü ama hiçbir şey hissetmiyorum hani en azından ufak bir kasık ağrısı falan olur sanıyordum herkesin aynı mı bende mi gariplik var?

Ben de aşılama sürecindeyim şu an iğnelerin3. Günü ama hiçbir şey hissetmiyorum hani en azından ufak bir kasık ağrısı falan olur sanıyordum herkesin aynı mı bende mi gariplik var?
Benin cok şiddetli ağrılarım oldu kasık bel ağrısı uyuyamıyordum ağrıdan ağladım günlerce. Kac cc yapıyorsunuz

Benin cok şiddetli ağrılarım oldu kasık bel ağrısı uyuyamıyordum ağrıdan ağladım günlerce. Kac cc yapıyorsunuz
Ben her gün meriofert 75 mg yapıyordum fakat bugün gittim kontrole maalesef hiçbir yumurtamda değişiklik yoktu hiçbiri gelişmemişti. Bu yüzden genotropin ( büyüme hormonu ) verdiler. İki iğneyi beraber devam edicem umarım bu sefer etki eder dua edin kızlar 😓

Ben de aşılama yaptırdım 3. Gün bugün hiç bir ağrı sızı belirti yok bende de. Gariplik var mı diye araştırırken birilerinin daha böyle olup hamile kaldığını okudum forumda inşallah rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın 🤲🏻

Kızlar merhaba 26 temmuz ikinci asilamami yaptrdm bugün 8. Günüm iğnenin etkisi geçmişmidir bugün testim böyle çıktı ilk 5 dk da gebelik olabilir mi acaba çok merak ediyorum 🥹

Eklentiler

• 20230802_143826.jpg
    20230802_143826.jpg
    91,5 KB · Görüntüleme: 136
  • 20230802_143823.jpg
    20230802_143823.jpg
    95 KB · Görüntüleme: 141
Ayyy inşallah tutar benim ilk tutmamstı ben hapla oldum letu bu 2. Gonal f kullandım ilk 3 gün sadece lavaboya kalktm
Merhaba inşallah gebelik vardır. Bende 27 temmuzda aşılama oldum bugün 7. Günüm. Burdan haberleşelim mi sizinle. Herangi bi değişiklik var mı vucudunuzda. Bu arada benim doktorum 14 günden önce birsey yapmamamı söyledi test konusunda

Merhaba inşallah gebelik vardır. Bende 27 temmuzda aşılama oldum bugün 7. Günüm. Burdan haberleşelim mi sizinle. Herangi bi değişiklik var mı vucudunuzda. Bu arada benim doktorum 14 günden önce birsey yapmamamı söyledi test konusunda
Ben dün aşılama oldum 13 ağustosta kan testi yaptır tutmuşsa çıkar çıkmazsa büyük ihtimal tutmamistir dedi ama ben adetimi ki beklesem diyorum zaten kansızlık var bir de olan kanım gitmesin

Ayy cok iyi olur Benim ilk günden itibaren kasik ağrım vardı özellikle 4,5,6. Gün yoğundu akşam uzerileri kalkamyodum şuan azaldı bugün ara ara batmalar oluyor 3. Günden itibaren goguslerim hassaslasti bende merak edip test yaptm tutamadım kendimi 12. Gününe kadar evde idrar testi yapicam 12. Gün de kan vericem rabbim nasip etsin isteyen herkese

X