Aşılama sonrası 5. Gün

Hillbssr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2022
38
7
29
Merhaba hanımlar 🤗 bugün aşılama günü dahil 5. Gün sadece ilk gün biraz ağrı ve lekelenme olmuştu. Bugün çok şiddetli kasık ağrısı ve bel ağrısı yaşıyorum.😓 Neden böyle olduğunu bilen var mı acaba? Benim gibi aynı belirtileri yaşayan var mı? 🤔

Selamlar 🤗 sanırım sizde 9unda oldunuz bende aynı gün aşılama yaptırdım, bugün aşılama dahil 6.gün.. benimde ilk 2 gün kasik ve bel ağrısı oldu, 3.gun hafif lekelenme oldu progestan başlattı doktorum..ama bugün bende de regl olcakmisim gibi bı ağrı var... Bakalım ins güzel haberleri sağlıkla alırız 🥰

Merhaba canım, evet 9 unda oldum. Dün çok şiddetli idi ama bugün çok şükür bişey yok.😵‍💫 Sabaha kadar uyutmadı yani o derece de bir sancı yaşadım. Bende duphaston kullanıyorum. Amin inşallah canım. 😍Beklemek çok zor zaman geçmek bilmiyor 😥 kaç senelik evlisin ilk denemen mi.? 🤗

Ay ins tutunma agrilaridir🤗 4 yıllık evliyim ama ilk aşılamam, o yüzden herşeyi anlamlandırma çabası var😂 valla geçmiyor zaman iş güç oyalanmaya çalışıyorum ama akıl hep orda😆 senin de ilk deneme mi😇

Ay ins tutunma agrilaridir🤗 4 yıllık evliyim ama ilk aşılamam, o yüzden herşeyi anlamlandırma çabası var😂 valla geçmiyor zaman iş güç oyalanmaya çalışıyorum ama akıl hep orda😆 senin de ilk deneme mi😇
İnşallah ya, bende 5 yıllık evliyim ilk aşılamam 3 kere klomen + ovitrelle kullandım. Sorma aynen bende öyleyim umarım bu sefer olur. Aynen ne yaparsam yapayım düşünmekten alamıyorum kendimi🤔

Merhaba şuan 7. Gündeyim herhangi bir ağrım sızım yok sadece 5. Gün oldu benim. Günlük işlerimi yapıyorum ben yine sadece ağır bişey kaldırmıyorum. Ananas yedim 2 gün. Meryem Ana otu içiyorum bide umarım tutunmaya filan faydası oluyordur. 🤗

Benim 2 gün önce süt beyaz akintim oldu baya ama sanırım progestan da yapiyomus, bilemiyorum tam☺️ ben normalde 2 pakete yakın sigara günde 4-5 fincan kahve tuketiyodum.. kafeini komple kestim bol süt yogurt tüketiyorum sigarayı da yarım pakete kadar düştüm ama henüz tam bırakamadım, denemeye devam ediyorum 😇onun dışında normal işe gidip geliyorum ağır kaldırma anı eğilip kalkma fasillarina dikkat ediyorum bir de bol meyve tüketiyorum, bende de şimdilik durumlar bu☺️

Akıntı durumu bende de var ama çok fazla değil, bebiş haberini alınca tamamen bırakırsın inşallah 🤗 aynen bende onlara biraz daha önem gösteriyorum dikkatli olmaya çalışıyorum. Ben ananas gördüm çoğu yerde ananas denedim. En hayırlı ve en kısa zamanda kavuşuruz inşallah bebişlere👶🥰

Doktorum bana aşılama gününden itibaren saymamı söyledi canım aşılamayla 9 benim ki

Benimde 9☺️ aşılama ile birlikte... Bende ara ara kasıkta ve belde ağrı var o kadar😇 ilk günleri daha kolay bekledim ama şimdi erken test dürtüsü var sürekli içimde 😂

Benimde 9☺️ aşılama ile birlikte... Bende ara ara kasıkta ve belde ağrı var o kadar😇 ilk günleri daha kolay bekledim ama şimdi erken test dürtüsü var sürekli içimde 😂
Valla benim aklıma hiç gelmiyor test. Ümidim gün geçtikçe azalıyor adet olacak gibi hissediyorum. 😓

Dün hafif göğüs ağrısı başladı bugünde hem şiş hem de ağrı var sende var mı bişeyler.🤔 Arada da belim ağrıyor ama onu yaptığım işlere bağlıyorum.
Benimde sadece kasik ağrım var hafiften o kadar ama o yapılan islemle de alakalı olabilir de işte herseyi belirti olarak saymak istiyoruz

Benimde sadece kasik ağrım var hafiften o kadar ama o yapılan islemle de alakalı olabilir de işte herseyi belirti olarak saymak istiyoruz
Zaten 4 gün var adetime, göğsüm de hep ağrı olur adetime yakın o yüzden adet belirtileri olduğunu düşünüyorum hamilelikten çok. 😓

X