Aşılama-şidettli bel ağrısı

Burcintrs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2020
29
3
33
Merhaba kızlar aşılama yaptırdım bugün 8. Günüm , genel olarak bi sıkıntı yaşamadım fakat 4.ve 5. Gün gece uyurken bel ağrısı geldi yarım saat kadar sürdü geçti, ve şuan yine aynı bel ağrısını yaşıyorum birden geliyor 15-20 dk kadar sürüyor böyle belim yanıyor gibi değişik bi ağrı hafif kasıklarıma da baskı yapıyor , yaşayan veya aynı durumda olan varmı kızlar

Merhaba kızlar aşılama yaptırdım bugün 8. Günüm , genel olarak bi sıkıntı yaşamadım fakat 4.ve 5. Gün gece uyurken bel ağrısı geldi yarım saat kadar sürdü geçti, ve şuan yine aynı bel ağrısını yaşıyorum birden geliyor 15-20 dk kadar sürüyor böyle belim yanıyor gibi değişik bi ağrı hafif kasıklarıma da baskı yapıyor , yaşayan veya aynı durumda olan varmı kızlar
Merhaba benimde asilama sürecinde bel ağrım olmuştu bugün 13. Günüm dün kan ve idrar verdim evdeki testim silik çıkıyordu şimdi çıktım sonuçlarım idrar testim negatif kan testini de anlamadım

Eklentiler

• Screenshot_20240103_080821_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240103_080821_e-Nabz.jpg
    17,8 KB · Görüntüleme: 133
  • Screenshot_20240103_080802_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240103_080802_e-Nabz.jpg
    15,1 KB · Görüntüleme: 132
Merhaba benimde asilama sürecinde bel ağrım olmuştu bugün 13. Günüm dün kan ve idrar verdim evdeki testim silik çıkıyordu şimdi çıktım sonuçlarım idrar testim negatif kan testini de anlamadım
Merhaba hayırlı olsun siz hamilesiniz çok sevindim darısı başıma

Evet söylediğiniz belirtileri ben de yaşamıştım büyük ihtimalle ilacın yan etkisiymiş doktorum öyle söyledi.

Merhaba benımde bugün 8 günüm ve sizin gibi bende şiddetli belki ve kasık agrısı yaşıyorum evdeki testler dün net belirgin bugün ise hayalet çizgi sizin sonuç ne oldu acaba

X