Aşılama öncesi yumurtanız kaç mm di?

yirmibesekim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
2.525
1.243
Merhaba kızlar yazdığım gibi yumurtanız kaç mm di? Ve sonuç aldınızmı?
Dün aşılama oldum pazartesi baktıklarında solda biri 15 biri 18 mm yumurta vardı bu boyutlarda yumurta ile aşılama tutar mı bilemedim çok umutsuzum bir de ovitrelle ile her yumurta çatlar mı? Çatlamadı mı acaba diye de düşünmüyor değilim pkos var

Ben tek yumurtayla vuruldum. Sonuç negatif. Tüpler açık oldugu için galiba çatlamadı dedim. 2hafta sonra muayeneye gittim yumurtan görünmüyor muhtemelen çatlamış dedi ama net bir sonuç yok... Çatlamadıgı durumlarda oluyomuş maalesef..

İnsan ümitleniyor sonra üzülüyor çok yorucu

Benim bugün aşılamanın 6. Günü çatlatma iğnesi öncesi son kontrolümde 11mm 15mm ve 18mm olmuştu yumurtalarım. Bende de pkos var yumurtanın çatlamama ihtimali var mı acaba. Bide biz maalesef aşılama sonrası eşim şehir dışına gitmesi gerektiği için değerlendiremedik. Çok üzgünüm

Üzülme canım belki nasip olur öncesinde değerlendirdiniz mi

Öncesinde doktor aşılama öncesi doktorum 3 gün ilişki yasağı vermişti
Allah Allah banada çatlama iğnesi öncesi değerlendir dedi 2 gün sonra aşılama oldu zaten aşılama olduğu günü ve ertesi günü değerlendirin dedi de duş almak iyi değilmiş diye duydum anlamadjm bende daha değerlendirmedim

Umutsuz olmak yok Benim en son kontrolümde 16mm yumurtam vardı canım o gün akşam son iğnemi vurup ertresi akşam çatlatma iğnesini vurmuştum . Tahminim 17 olduysa belki bir günde ne kadar büyümüş olabilir yani diye düşünüyorum. Sonrasında Aşılama oldum zaten sonucu da biliyorsun . Pozitif düşün takılma

Evet canım doğru diyorsun da takmamak elde değilmiş ya ama bu saatten sonra düşünmüyorum olmazsa bir dahaki adetimde ince kürü yapacağım nasip olursa doktor 2 ay kendi halime bıraktı olmazsa tekrar gel dedi İnşallah hakkımızda hayırlısı olsun Rabbim bu gece hürmetine isteyen herkese en hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin

Amiinn Allah kimsenin emeğini zayi etmez, vardır her şeyin bir zamanı
İnşallah güzel haberlerini alırız canım benim

Merhaba aşılamanız ne durumda hamilelik belirtiniz var mı. Benim adetimden 1 hafta önce belim ve kasıklarım ağrır. Aşılamamın 10. Günü ve hafif adet sancım ve hafiften kasık ağrım var. Çok korkuyorum aşılamam tutmadı diye. Test yaptırmak için de çok erken

Yarın sabah yapabilirsin aslında canım benim sadece kasık ve sırt ağrım var göğüs ağrısı bende yok sabah öylesine test yapmayı düşünüyorum dün sabah yaptığımda ilk çizgi yoktu sonradan baktım şimdi çok ince bi çizgi var kuruma çizgisi büyük ihtimalle iğnenin etkisi geçti mi diye merak etmiştim sadece iğnenin de 10.günü yarın aşılamanın 8

Eklentiler

• IMG_20230131_220259.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 148
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…