Aşılama mı femara+çatlatma iğnesi mi ?

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
548
184
26
Kızlar bilem bilir 1 buçuk yıldır hamile kalmaya çalışıyorum ama nasip olmadı geçen ay hsg çekildi tek tüpüm kapalıymış işlem sırasında açıldı o ay hamile kaldım ama kimyasalmış kanamayla son buldu bende artık çok yoruldum yanlış hatırlamıyorsam 4-5 ay önce klomen ve iğne kullandım yine olmadı bu ay hamile değilsem tedaviye başlayacaz doktor istersen hap ve iğne istersen aşılamaya başlarız dedi sizce hangisine başlamalıyım aşılamada şansım daha mı yüksek ? 25 yaşındayım ve pcos var ama hormonlarım düzenliymiş eşimde bir sorun yok

bence en az 3 ay femara deneyip aşılamaya gecin. aşılama süreç ve maliyet olarak daha zorlu ve pozitif görme oranı da düsük.. bence femara deneyin sonrasında aşılamaya karar verirsiniz

benim de bilgim yok tam olarak ama 20-25 vardır ilaçlar vs hepsi diye tahmin ediyorum.

hastaneler 15-20 arası fiyat veriyor genelde. her hastane farklı fiyat verir tabii. araştırmak lazım
Hadi ya bayağı masraflıymış gerçekten 4-5 ay önce klomen kullandım 1 ay olmadı bu ay gebe kalmazsam femaraya başlayayım en iyisi inşallah gerek kalmaz da hamile kalmış olurum bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…