Aşılama ile hamile kalan var mi??

Kizlarr nasilsiniz 🤍 Benim bugun asilamanin 5gunu 🤍
Pek bi belirtim yok 1-2 kac kere sol kasim bati 1-2 kackere karnimin alt kismi ardi
Yemek yeme istahim acildi biraz ve yemek fln yaparsam yada bulasik yikarsam hemen yoruluyorum
Ve aksham 6dan sonra cok uykum geloyorr 🤷‍♀️🤷‍♀️ Sizce hamilelik var mi 🤍

Kizlarr nasilsiniz 🤍 Benim bugun asilamanin 5gunu 🤍
Pek bi belirtim yok 1-2 kac kere sol kasim bati 1-2 kackere karnimin alt kismi ardi
Yemek yeme istahim acildi biraz ve yemek fln yaparsam yada bulasik yikarsam hemen yoruluyorum
Ve aksham 6dan sonra cok uykum geloyorr 🤷‍♀️🤷‍♀️ Sizce hamilelik var mi 🤍
Canım daha belli olmaz ovitrelle etkisini de unutma beta hcg içeriyor. Biraz daha bekle 🩷 biliyorum zor ama beklemek lazım

Merhaba kizlar bende awilama oldum ayin 7de bu gun asilama gununude sayarsak 8ci gunum pek bir belirtim yok ama sadece ara sira kasigima agri giriyo ve belim cok fazla agriyor gogislerde neyde wiwlik yok bu ikinci awilamam acaba budami tutmadi belirti yawamayib hamile kalan varmibana biraz umut olsaniz

Merhaba kizlar bende awilama oldum ayin 7de bu gun asilama gununude sayarsak 8ci gunum pek bir belirtim yok ama sadece ara sira kasigima agri giriyo ve belim cok fazla agriyor gogislerde neyde wiwlik yok bu ikinci awilamam acaba budami tutmadi belirti yawamayib hamile kalan varmibana biraz umut olsaniz
Benim de bu 2. Asilamam ve adetime 5 gün kala yapıldı yumurtalarım geç büyüdüğü içni ya tutar mi bilmiyorum

Bilmiyorumm canmm bu 6kez asilamam ilk basta cok korundum fln ustune titredim yatim az bi yuruyus yaptimm
Sonra hep negatif gore gore artik yoruldum kafamdan atmayi istiyorum ama te karsidan karsiya gecerken biraz kostum neden yaptim die kendime kizdim 🤷‍♀️🤷‍♀️😕
Canım ben de 4 kez aşılama yaptırmış ve 3. aşılamada hamile kalıp bebeğimin kalbi durduğu için 9. haftada kürtaj olmuş biri olarak sana sadece şunu söylemek istiyorum tecrübelerime dayanarak. Doğacak olan bebek sen ne yaparsan yap bir şekilde doğuyor. Koştum, eğildim, zıpladım bunlarla bebeği öldüremezsin eğer düşük tehditin yoksa tabii ki. Rızkı olan bebek bir şekilde doğuyor. Sakın böyle düşünerek kendini yıpratma ❤️‍🔥

X