asılama iğnesi yaptırıp hamile kalan varmı?

nbatur55

baldan tatlı can kızım...
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2007
511
4
43
bayanlar doktora gittik eşimle bir sorun cıkmadı cok sükür bana klomen verdi doktor dünde çatlatma ignesi yaptı bu ay ki yumurtlama dönemimde çok çalış dedi:))bu çatlatma iğnesinin yararı ne kadardır tecrübeli bayanların paylaşımlarını bekliyorum birde cok para bu iğneler yaa 90 ytl verdim küçücük iğneye degermi sizce?

Son düzenleme:
canım aşılama iğnesi derken çatlatma iğnesimi.pregnylmi adı.eğer çatlatma iğnesiyse tabiki faydası var.çok hamile kalan var öyle.işallah işe yarar.

inş. yaa daha fazla ugrasmak istemiyorum ewet catlatma ignesi ben yanlış yazmısım pardon arkadaslar doktor 1 kaç böyle tedavi yapacakmış yoksa asılama yaparız diyo inş. gerek kalmaz ne zormuş bu kadınların halii

4 aydır çatlatma iğnesi ve yumurta geliştirici ilaçlar kullanıyorum ama sonuç negatifsenağlama

bende bu ay başladım klomen kullandım çatlatma iğnemide oldumm bekliorum.umarım fazla uğraşmadan kavuşuruz bebeciklerime. haketen çok para vermişin ya ben iğneleri 22 ytl ye aldımmm... allah gönlüne göre versin arkadaşım...a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…