AŞILAMA EN ERKEN TEST

Sonucunuz çıkınca haber edin olur mu umarım bu ay tüm aşılama yapanların tutar bu arada 4 eylülde sonucum çıkacak ve o tarihte evlilik yıldönümümüz eşime hediye olarak bu haberi vermek istiyorum
10. günüm aşılama dayanamadım kan verdim 1.20 çıktı şimdi yükselir mi diye kafayı yiyorum Cumartesi tekrar vericem kan bakalım siz ne yaptınız inşallah pozitif sonuç alırsınız

Merabalar sevgiler öncelikle Sonucum 15.gün 188 çıktı iyi mi sizce 13 gün 67 çıkmıştı
Çok sevindim tuttuğuna hergun beta iki katı olacak şekilde olması gerekiyormuş diye biliyorum Rabbim sağlicakla kucağınıza almayı nasip etsin bizlere de dua edin ne gibi belirtilerin vardı paylasır misin ?

Çok sevindim tuttuğuna hergun beta iki katı olacak şekilde olması gerekiyormuş diye biliyorum Rabbim sağlicakla kucağınıza almayı nasip etsin bizlere de dua edin ne gibi belirtilerin vardı paylasır misin ?
Rabbim isteyen her kadına nasip etsin sizede benim aşılamanın 4.5.6.7 günler silik çizgi vardı çatlatma iğnesinin etkisi ile 8.9.10 çizgi kayboldu 11. Günde tekrar başladı işte aşılamanın 13 ünde test yaptığımda 67 ile öğrenmiştim 15. Gün sonra 188 bugün kontrole geldim folik asit verdi bir hafta sonra tekrar gelmemi söyledi doktorum .Aklınıza takılan ne varsa sorabilirsiniz bende çoğu şeyi burdan okuyarak öğrendim stresli bir süreç ama nasibe de inanıyorum zamanı gelince Allah nasip ediyor

Kendimdeki belirtiler ise çok fazlaydı kasık ağrısı meme hassasiyeti midem bulanıyordu arada yanaklarımda ergenlikte bile sivilce çıkmamıştı son üç gündür çıkıyor

Çok teşekkür ederim amin inşallah nasip olur

Kendimdeki belirtiler ise çok fazlaydı kasık ağrısı meme hassasiyeti midem bulanıyordu arada yanaklarımda ergenlikte bile sivilce çıkmamıştı son üç gündür çıkıyor
Aşırı iştahım açıktı ve çok erkendi belki ama aşerme durumu oldu günlerdi sadece Hatay dürüm istiyordu canım bide üzüm yaprağı

Benimde bugün aşılama gününü de sayarsak 5. Günüm bugün felaket açlik hissi ile uyandım baş ağrısı baş dönmesi arada kasıklarıma agrı giriyor göğüz hassasiyeti de var tabi ki inşallah bende sizin gibi olumlu sonuç alrim 18 evlilik yıldönümüm bende bu ay eşime güzel haber veririm inşallah

İnşlh canım test yap her sabah silik çizgi bitse ve kaç güne tekrar başlasa bilki pozitife doğru gidiyor

İnşlh canım test yap her sabah silik çizgi bitse ve kaç güne tekrar başlasa bilki pozitife doğru gidiyor
İnşallah hergun test de yapmak istemiyorum hüsrana uğramamak için onun için ben regl günümü bekliyorum ama bunda 12 gün sonra beta ver dedi doktorum ona göre yol izleyeceğiz dedi ama 12. Gün reglime 5 gün kalmiş oluyor bende anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…