Aşılama 12.gün hayalet test

munzevii93

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
39
13
31
Kızlar merhaba aslında güncel açık konularım var ama görülsün diye yeni konu açıyorum bugün aşılamanın 12.günü yarın kan verme günüm bugün dayanamadım kaset test yaptım çok çok hayalet bi çizgi gördüm eklesem acaba sizde görcekmisiniz bir bakarmısınız

Eklentiler

• IMG_20240801_101645.jpg
    IMG_20240801_101645.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 111
Canım merhaba bazen iğneden dolayı yanıltabilir kandan baktırsan daha iyi olur. Ben de aşılama yaptırdım bugün 6.günüm dilerim Rabbimin izniyle o mutlu haberi alırız .

Canım merhaba bazen iğneden dolayı yanıltabilir kandan baktırsan daha iyi olur. Ben de aşılama yaptırdım bugün 6.günüm dilerim Rabbimin izniyle o mutlu haberi alırız . Ben attığın çizgiyi göremedim ve bana 10 gün sonra kandan baktırmam gerektiğini söylediler

Canım merhaba bazen iğneden dolayı yanıltabilir kandan baktırsan daha iyi olur. Ben de aşılama yaptırdım bugün 6.günüm dilerim Rabbimin izniyle o mutlu haberi alırız . Ben attığın çizgiyi göremedim ve bana 10 gün sonra kandan baktırmam gerektiğini söylediler
İnşallah yaa yarın kanda baktırcam zaten umarım hepimiz güzel haberler alırız😊🌸

Benimde ilk aşılamam pcos var 3 yıllık evliyim henüz hiç gebelik olmadı maalesef daha önce 3 ay klomen falan kullandım ama nasip olmadı bu sefer olur hepimize inşallah 🌸
Rabbim tez zamanda nasip eder inşallah bize 🌸 ben femara kullandım , daha önce klomen kullanmıştım hiç bir sıkıntım olmamasına rağmen olmadı dilerim bu sefer güzel haberi alabiliriz🌸🤲

Kızlar merhaba aslında güncel açık konularım var ama görülsün diye yeni konu açıyorum bugün aşılamanın 12.günü yarın kan verme günüm bugün dayanamadım kaset test yaptım çok çok hayalet bi çizgi gördüm eklesem acaba sizde görcekmisiniz bir bakarmısınız
13. Gün kan testi ile öğrenmiştim,

Rabbim tez zamanda nasip eder inşallah bize 🌸 ben femara kullandım , daha önce klomen kullanmıştım hiç bir sıkıntım olmamasına rağmen olmadı dilerim bu sefer güzel haberi alabiliriz🌸🤲

ben de femara ve ovitrelle kullandım klomenden daha çok etkili oldu , aşılama sebepsiz durumlarda daha başarılı sanırım inşallah güzel haber alırız yarın belli olur sanırım benimki

Merhaba ben maalesef göremedim Ama bu marka hep hayalet çizgi çıkarıyor beni çok hayal kırıklığına uğrattı bu ay. En net olanı bat gününüz geçince kan testi vermek. Hayırlara vesile olsun

X