Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri aşık oldumm

YURDUM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2010
173
30
18 yaşında bir kızım.Üniversitede hemşirelik okuyorum ve sınıftan birinden hoşlanıyorum. senenin başında konuşuyorduk gayet iyi giitti sonra o benden hoşlandığını söyledi ve arkadaşna söylemiş ben bu yüzden çok kızdım arkadaşına söylediği için ve bi süre konuşmayalım dedim o da tamam dedi sonra bir hafta sonr tekrar konuşmaya başladık sinemaya gittik ertesi günde ben söyledim ondan hşlandığımı ama o dedi ki seninle ileri derecede birşey düşünmüyorum kusura bakma dedi bende önemli değil dedim. ne oldu ki şimdi anlamadım benden hoşlanmadığını söyledi üzüldüm ama senenin başında o kadar hoşlanmıyordum sürekli mesaj attığı için sıkılmıştım sizce benim kisi aşk mı yoksa ona ulaşamadığım için kendi mi kötü mü hissediyorum.O gerçekten sevmişmiydi beni sadece bunlara cevap istiyorum...

Hakikaten çok yanlış gelmissin bacim:))

Aynen bir bende baktım yanlış konuya mı girdim dedim.
yanlış yere açmışsınız başlığınızı " bir derdim var " bölümüne açsanız daha iyi cevaplar alabilirsiniz..

Bende gögüs ile ilişkisi ne diye okudum baktım birşey yok. Meğer konuyu yanlış açmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…