Aşı kartını kaybettim

Tamam sen daha çok içinde ol da yapmak zorundalar yani, aşı yaptırmak istemeyen ailelere dava açarız diye tehdit bile geliyo, ben Velev ki ankarada farkettim aşı kartımı kaybettiğimi, Batmana geri.mi dönücem apar topar, zaten doğum günlerini baz alıyorlar mesela 24 ay aşısı,benim oğlum 10 nisanda 24 aylık olacak 9 nisanda yapmıyorlar

Kaybolduğunu söyle gidip. Yenisini verirler

Hiç bir şey olmaz ben hiç aşı kartıyla aşı yaptirmadim bilgisayara not alıyorlar zaten

yok o tehdit bitti, sağlık tedbiri alınması gündemde idi davalar sonuçlandı, yaptırmak istemeyen aile tutanakla yaptırmayabiliyor artık dava da açılmıyor. bulunduğum yerde aşı kartı olmadan yapılmıyor aşı. misafir hasta için zaten zorunlulukta yok dediğim gibi.
bakalım konu sahibi nasıl çözecek olayı. ankaradaki hemşire batmandakini arayıp doğrulayabilir tarihi. senin çocuğun 10 nisanda aşısı başlanabilir ama 1.5 ay gibi bir son tarihi var. yani belki de haziranın başında yaptırdın aşıyı ve yeni aşının tarihi de değişmiş oldu böylece. ileriye atmış oluyor. çünkü yaşla birlikte aşı aralıkları da önemli.
bir de mesela aşı kartı okul döneminde de lazım olacak illa ki tekrar çıkarması lazım konu sahibinin..

Ben zaten aşı kartı çıkartmasın demedim ki,kızarlar mı birsey olur mu minvalinde birseyler yazmış içini rahatlattım, aşısını yaparlar yeni kartta verirler

Ortada bi bebek var bence hiç ikili tartışmalara girmeyelim,sinir olduğum üyelere bile konu çocukları olunca lal kesiliyorum mesela :)

Allah hepimizin çocuklarına sağlıklı uzun ömürler versin

Ben zaten aşı kartı çıkartmasın demedim ki,kızarlar mı birsey olur mu minvalinde birseyler yazmış içini rahatlattım, aşısını yaparlar yeni kartta verirler
Kızmak kimsenin haddi değil, konu hakkında bilgi verirler kızarlarsa konu sahibi gereken cevabı versin. Alıp çöpe atmadı sonuçta kayıp olmuş ne yapsın.

Sonuçta bir çözüm bulacak o aşılar yapılacak. Bakanlıktan Aşı bilgilerini çekip yapar en kötü ihtimalle

Sorun olmaz canım ben her asiya goturdugumde oğlumu unutuyorum zaten onlar kayıt tutuyorlar bi daha ki sefere getir diyorlar ben gene unutuyorum bi sorun olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…