arztezin hobişleri(made in arzu)

arztez

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
1.177
7
arztezin tüm hobilerii..
bende yaptıgım herseyi eklemekk ıstedim.umarım begenırsınız.hersey kendı imkanlarımla=)) tkılar,kıyafet,yastık,kotta önlük.çanta,vss..vs..

Son düzenleme:

renkler cok ıyı cıkmamış parlamış.bu kolyeyi gecen sene yaptım

Son düzenleme:

bu cerceveyi sevmiodum atmadımda.kırmızı tüylü iple sardım.acık kalan köselere fıkır arıorum tam bıtmedii

bu takıyı da gecen sene yaptım cok ugrastırdı amadegdi.

Son düzenleme:
eski kot pantolondan önluk yaptım ha bide eski pıjamadan

yakından görünümü.elimde diktım.hataalarım vardır ama kendi çapımda ugrasıom işte=)

kendıme mınık bi makıne aldım tek makaralı ve eşimin giymedıgı gömlekten tunık diktim.bu hafta diktim bunuda

yakından fırfırlarını cektım

üstümdeki duruşu

Son düzenleme:
eski kot pantolondan önluk yaptım ha bide eski pıjamadan

yakından görünümü.elimde diktım.hataalarım vardır ama kendi çapımda ugrasıom işte=)

Ays artezcim bu cok tatli olmus bittim bitim:asigim:

bu ceketın tıpa tıp aynısı bi keten ceketım vardı.tamamen aynısı.düz siyah.giymiyodum.ama kestım biçtim ortaya güzel sey cıkardım ve güzelde oldu.bu hafta diktim bunu.daha badıyle fılan gıymedım gıyınce resım koyarım

bitmiş hali

buda duruşu

Son düzenleme:
harikasın bacımmm hele cekete bayıldım benimde var böle giymediğim ceketler biraz anlatırsan deniycem bende

arztezcim maşallah bu ne beceri dikiş kursuna filanmı gitmiştin .. gömlege bayldım özellikle.. sende manken gibisin hani:jeyyar: :nazar:

ayy kıslar cooook tesekkur edrm.hiç bi kursa fılan gıtmedım küçükken bebeklerıme hep elbıse fılan dıkerdım dikiş alışkanlıgım ordan=)

gldnmz canım ceketi belden kestim.uçta kalan kısmıda bıras kestım fırfır seklı verıp beline ekledim.cep kısımlerını ıptal ettım yane.kollarınıda kestim içine katlayıp lastık ıple büzerek diktim.ceketı daha yenı bıtırdım gıymek nasıp olmadı badıyle fılan giyince resım eklerım daha detaylı.umarım anlatabılmışımdır

süper yaaa ellerine sağlık fıstığım :lepi:demek bir insan hem dünyalar güzeli hemde çok yaratıcı olabiliyormuşalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ayy kıslar cooook tesekkur edrm.hiç bi kursa fılan gıtmedım küçükken bebeklerıme hep elbıse fılan dıkerdım dikiş alışkanlıgım ordan=)

gldnmz canım ceketi belden kestim.uçta kalan kısmıda bıras kestım fırfır seklı verıp beline ekledim.cep kısımlerını ıptal ettım yane.kollarınıda kestim içine katlayıp lastık ıple büzerek diktim.ceketı daha yenı bıtırdım gıymek nasıp olmadı badıyle fılan giyince resım eklerım daha detaylı.umarım anlatabılmışımdır

yk anlatmışsın canım çokk saol hemen denicem ama seninki kadar güzel olurmu acaba çok saol canım mutlu günlerde giy inşllhhh :1hug:

X