Arwin´imin resimleri

selin25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
935
2
oglumarwin039ro7.th.jpg

oglumarwin048iw3.th.jpg

Kizlar , oglumun resimleri burada.Ne olur masallah demiyi unutmayin.Öpuyorum hepinizi guzel anneler:)

Maşallah sana Arwin bebek:nazar:
Allah bağışlasın. Güzel günlerde büyütürsünüz inşallah.
Çok tatlı ya yerim ben onu teyzesi.:teselli:

Maşşallah Selincin ne kadar tatlı saçlara bak 41 kere maşallah dünyalar tatlısı oğluna .Allah acılarını göstermesin .Hayırlı evlat olsun inşallah Güle güle büyütün Arwin bebeği:nazar::nazar:a.s.

ayyy ayyy selincim massallah cok tatli boncuk boncuk gözleri :nazar::nazar::nazar:
senide tebrik ederim cnm
41 bin kere massallah cnm allahim onalara saglik uzun ömür versin acilarini göstermesin a.s.

Ay kizlar saolun iyi dilekleriniz icin, insallah Allah hepimizin bebislerine uzun ömur, saglik, mutluluk verir, ve bizi bebeklerimize onlarida bize bagislar...

amanıınn cok tatlı bu kuzu annesi yaa:nazar: yerim ben onu:icecream:maşallah valla....sağlıkla büyüsün.

Yavrum, ne tatlı şeysin sen ya...:nazar:
Maşallah maşallah, Allan uzun ömürler versin, analı -babalı büyütsün.
Şimdi mis gibi kokuyordur annesi, bizim için de kokla...
Şeniz

canım maşallah kuzucuğuna yarrim ne kadar güzel yaratmış.saçlarını çok beğendim çok karizmatik olucak sanırım.allahım analı babalı büyütsün.

yavrum yaa 41 kere maşallah
bu saçlara bak maşallah maşallah ya çok yakışıklı annesi
Allah analı babalı büyütsün

Öncelikle cok tesekkurler kizlar, guzel sözleriniz icin ve dualariniz icin, Allah insallah hepimizin bebislerini bize bagislar.
fenerbahcemine84;5311964]41kere maşllah annnesi .) mide bulanman çok olmuşmuydu hamileyken?

Canim saol sözlerin icin, sorunun cevabi ise benim hic migde bulantim olmadi, migde yanmasida nerdeyse hic yoktu, sadece biraz yemegi fazla kacirinca migde asidim yukseliyodu oyuzden yanma yapiyodu.Yani sacli bebek=migde bulantisi+yanmasi=yanlis mis :)

X