Artk sabr ta atlamak zere :(

yok canim buraya gelme imkani yok kaynimin o türkiyede onlar nasil olsa rahat
ceken benim
neymis onlar evleneceklermis
banane ya dügüne bile gidmeyecegim
yanlis anlasilmasin kaynimi cok seviyorum bana hic bir kötülügü dokunmadi ama onlarla dügüne gidecegime burda kalirim daha iyi
yorumun icin cok tesekkür ederim canim

evet canim nasip insalllah bidahakine
zaten bebisimle geciriyorum oda olmasa kafayi yerdim ben ya
oda zaten gec oldu canim 6 senen ugrastim ama allahima cok sükür evladimi görmeyi nasip etti yüce rabbim
evet bide isi birakti eve geldiginde emirleri yetmiyormus gibi simdi gün boyu emir yagdiriyor (

arka cikiyor esim canim ama yinede kopamiyor yani ben doldugum zaman kayinpeder kaynana dinlemiyorum söylüyorum agzima geleni
iste almanyada kalamazdim canim is imkanim zordaydi ve esimde calismiyordu burda isimi buldum ve geldim ama bana sözleri 2-3 aydi ve simdi 4 sene oldu ((
hem onunla hem evle ilgilenmeye calisiyorum canim inanki ne arkadas cevrem var nede biseyim aylemde almanyada anlayacan kafayi yememek elde degil
sagol ayrica bana vakit ayirdigin icin

allah razi olsun canim amin insallah kabul eder kararliyim bu sefer sizinde desteginizle eminim bir kac ay daha disimi sykmam gerekiyor ama burda sanki huzur buluyorum oglumu yatirdiktan sonra burda vakit gecirmeye calisiyorum
allah azi olsun bana vakit ayirdigin icin sagol

düskün olsunlar ona bisey demiyorum canim bende ayleme düskünüm
ama sinirli olmali gerek bence
haklisin biz kiz basimiza herseye katlaniyoruz bu kaynana kayinpeder derdine bile
insallah kuracam allahin izniyle
allah razi olsun
yorumun icinde ayrica tesekkür ederim

canım nerelerdesin? göremiyorum seni birkaç gündür...

özelden mesaj atayım dedim ama galiba senin özelin kapalı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…