Artk sabr ta atlamak zere :(

her evlat anneye düşkündür canım ama sende onun eşisin sizin bir yuvanız bir evladınız var.kimsenin kimseyi bu kadar ezmeye de hakkı yok.göz var nizam var eğer anasını seviyosa istediği zaman kendi gidip görsün ama seni ayrı eve çıkartsın.ne fenalarmış ya seninde çilen köle misali.kendin için olmasada evladın için hakkını savun.madem kaynın evleniyo o gelsin otursun bi onlarmı akıllı.

yok canim buraya gelme imkani yok kaynimin o türkiyede onlar nasil olsa rahat
ceken benim
neymis onlar evleneceklermis
banane ya dügüne bile gidmeyecegim
yanlis anlasilmasin kaynimi cok seviyorum bana hic bir kötülügü dokunmadi ama onlarla dügüne gidecegime burda kalirim daha iyi
yorumun icin cok tesekkür ederim canim

ay canım benim üzüldüm bak şimdi..

ama naapalım kısmet değilmiş.. inşallah daha iyileri çıkar,umudunu kaybetme hiç..

o cadaloz işten mi çıktı bide..bütün gün tepende yanii... ona da sinir oldum şimdi..

amannn boşver takma hiç sen onu,bebişinle geçir vaktini...

inşallah az kaldı,kurtulacaksın birkaç aya kadar..:teselli:

evet canim nasip insalllah bidahakine
zaten bebisimle geciriyorum oda olmasa kafayi yerdim ben ya
oda zaten gec oldu canim 6 senen ugrastim ama allahima cok sükür evladimi görmeyi nasip etti yüce rabbim
evet bide isi birakti eve geldiginde emirleri yetmiyormus gibi simdi gün boyu emir yagdiriyor :KK43:(

ahhh canim ya sizene kayinin evlenecekse esinle sakin kafayla konus ne bu ya gelin diye kayinbabanda acayipmis yani takma iyecemde esinin birseyler yapmasi gerek arka cikmiyomu sana peki neden gittin onlarin yanina almanyada kalsaydin ya onlara hizmetcilik yapmayami banane yapsinlar herseylerini de cocugunla ilgilen

arka cikiyor esim canim ama yinede kopamiyor yani ben doldugum zaman kayinpeder kaynana dinlemiyorum söylüyorum agzima geleni
iste almanyada kalamazdim canim is imkanim zordaydi ve esimde calismiyordu burda isimi buldum ve geldim ama bana sözleri 2-3 aydi ve simdi 4 sene oldu :KK43:((
hem onunla hem evle ilgilenmeye calisiyorum canim inanki ne arkadas cevrem var nede biseyim aylemde almanyada anlayacan kafayi yememek elde degil
sagol ayrica bana vakit ayirdigin icin

canım emin ol senin için dua edicem.Rabbim kabul eder inşallah.aminnn
bu kararlılığını sürdür,mutlaka bu işi başar,ayrı eve çıktıktan sonra da kapını kapattıktan sonra herkes dış kapının dış mandalı olacak.sen hiç canını sıkma.
allah razi olsun canim amin insallah kabul eder kararliyim bu sefer sizinde desteginizle eminim bir kac ay daha disimi sykmam gerekiyor ama burda sanki huzur buluyorum oglumu yatirdiktan sonra burda vakit gecirmeye calisiyorum
allah azi olsun bana vakit ayirdigin icin sagol

anladim canim ya senağlama internetten ev ilanlarina bakmaya basla canim sen,esin ne kadar ciddi oldugunu anlasin..
ayrica erkekler hep anneye ablaya düskünler bebek gibi,biz kiz basimizla anadan babadan kopabiliyoruz ama onlar yapamiyorlar,sebebini anlamis degilim :1no2:
bu benimde cok sinirime dokunan bisey,en yakin zamanda esinin bu huyundan vazgecmesi gerekir,gerekli dengeyi kurmali,of offfff

düskün olsunlar ona bisey demiyorum canim bende ayleme düskünüm
ama sinirli olmali gerek bence
haklisin biz kiz basimiza herseye katlaniyoruz bu kaynana kayinpeder derdine bile
insallah kuracam allahin izniyle
allah razi olsun
yorumun icinde ayrica tesekkür ederim

canım nerelerdesin? göremiyorum seni birkaç gündür...

özelden mesaj atayım dedim ama galiba senin özelin kapalı...

X