Artık yeter son 2 hafta hurma diyeti ve ip atlama

halacocuksun

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2015
6.661
9.347
54 kilolara geldikten sonra minimum 51 kilo gördüm ama son 2 haftam kaldı yeter yeter yeter evet sabah yaş pasta yapıp yemiş olabilirim ama son 2 hafta şu bogazimi tutmalıyız bu kadar iradesiz değilim bennnn :'(

Benle birlikte 2 hafta olan varsa lutfen gelsin

Haydi şimdi ip atlicam hatta ne yaparsam yazıcam herşeyimi yazıcam buraya haydi bakalım şimdi ip atlicam hatta ipsiz ama şu an 54.5 kiloyum bu arada amaç 47 kilo olmak

27 dk boyunca az ip atlama bol olduğum yerde koşma ..plastes topu üzerinde zıplama hareketi yaptım şimdi maya maskesi yapicam kendime

Yüz maskemi yaptım bu arada çok güzel oluyor cildiniz maya maskesi harika öncesinde peeling yapıyorum daha güzel oluyor hepsi evdeki malzemelerle

Eklentiler

• IMG_20190616_183618.jpg
    IMG_20190616_183618.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 70
Akşam yemegimi yedim resimdekinden 2 adet fazla domates daha yedim

Eklentiler

• IMG_20190616_211950.jpg
    IMG_20190616_211950.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 63
Sabah tartildigimda 54.8 kiloydum tabiki dün yaş pastaları götürünce ..neyse

Bir incir, bir küçük muz 2 bardak su içtim ..
Biraz dan spor yapicam inşallah

30 dk boyunca çoğunluğu yerimde koşmak olmak üzere ara squat vs yaparaktan sporunu bitirdim ..şimdi saç bakım urunumu saçıma sürüp kahvaltı hazırlayacağım kızıma ve kendime :)

Kahvaltımı yaptım yumurtanın yarısını yedim ..İngiliz çayı var kendim yaptım...birde ekstra 7 zeytin 1 adet hurma salatalık ve domates

Eklentiler

• IMG_20190617_101706.jpg
    IMG_20190617_101706.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 65
Toz şeker ve hakiki zeytinyağını karıştırıyorum ..yada toz şeker le Hindistan cevizi yağı ..benim cildin kuru, pamuk gibi oluyor ..yüzüme yavaş yavaş ovalayarak surup 5 dk bekletiyorum
Teşekkür ederim canım cevap için peki maya maskesi icine ne koyuyorsun.

Teşekkür ederim canım cevap için peki maya maskesi icine ne koyuyorsun.
Yaş Maya ve su karışımı yeterli esasında ama ben ...yaş maya , gül suyu, hakiki zeytinyağı , süt, pirinç unu , ve nişasta koyuyorum gerçekten harika oluyor en fazla 30 dk ve gulmemek gerek ama hassas ciltler 20 dk bekletse daha iyi olur .. miktarlarida..yaklaşık 1 tatli kaşığı maya 1 çay kaşığı zeytinyağı diğerlerini göz kararı

Disardayim o yüzden 1 bardak portakal suyu içtim şu anda

Arada geçen zamanda yanlış seyler yedim yine kendimi tuttum ama yinede yedim ..
Dün hala 54.8 kiloydum dün oruç tuttum bugün tartildigimda 54.2 olduğumu gördüm çok şükür

Bugün de orucum inşallah sabah spor yaptım ama basit bir spor ise yarar mı bilmem zorla yapıyorum canım pek istemiyor zaten 30 dk boyunca plastes topunun üstünde oturur pozisyonda zipladim sevdiğim filmi izlerken bakalım hiç yoktan iyidir yararı olur mu bilmem

Sadece 10 günüm kaldı ben hala 7 kilo 200 gram vermem gerekiyor ..tamam bir başka konudan aldığım diyeti yapmaya calsiicam

1.GÜN: 1 LİTRE SÜT
2. GÜN: 1 LİTRE GAZOZ(ruslar sodaya şekersiz gazoz diyorlarmış ve orda 1 litrelik şişelerde satılırmış.liste rusçadan çevrilme olunca bu şekilde yazılmış..)+200 GR TUZSUZ PEYNİR.
3. GÜN: 200 GR PEYNİR+800 GR ŞEKERSİZ MEYVE SUYU
4. GÜN: 200 GR KAYNATILMIŞ ET+800 GR ŞEKERSİZ MEYVE SUYU
5. GÜN: 1 KİLO ELMA
6. GÜN: 1 LİTRE KEFİR yada YAĞSIZ LIGHT YOĞURT
7. GÜN: 1 LİTRE SÜT

İse gidicem ama gitmeden önce sütümu alayım erken cikabilirsem
Bu arada buna Rus diyeti diyorlarmış bakalım iftarda 1 litre süt icicem inşallah sadece yapabilirsem yazarım

Son 8 günün kaldı kilom aynı göbek ve bel boyun aynı ...normal yiyorum az bir şey spor yapıyorum çünkü neyse ....yeniden yeniden

X