Artık yarımyamalak sayılmayan huzurlu evim:)

elalemin evine neden bakıyorsunuz?
Çok ilginç gerçekten bu forumda düğün fotoları burun fotoları saç fotoları gelinlikler nisan tepsileri yuzukleri bohcalar bebek kıyafetleri kişilerin kendi günlük giyimleri evcil hayvanlari kaslarının gözlerinin fotoları paylasılıyor da arkadaş buna takılıyor. Değişik geldi en çok da " bu ne ya!" Kısmı :))

Arkadaşlar daha önce konu açmıştım yarımyamalak evim diye. Cok soru soruldu devamı ne zaman gelecek tamamlamadiniz mi diye. Hala tamamlayamadım aslinda 1 oda boş sayılır kosu bandı ve bir masanın bulunduğu hiç kullanmadığımiz bir oda. Diğer kısımlarda ise yatakodasinda ve mutfakta aksesuar eksikliklerim banyoda dolap eksigim var. yatakodasinda makyaj Masası için tabure ve o masadaki kalabalik icin düzenleyici kutulardan almam lazim salonda ise bekleyen kablo işleri var. Şimdi açıklamami da yaptıktan sonra esimle tamamen kendi zevkine göre dosedigimiz evimizin kapılarını size açabilirim:) hoşgeldiniz. :))
Eki Görüntüle 1504856 Eki Görüntüle 1504857 Eki Görüntüle 1504858

maşallah canım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
evini gerçekten beğendim huzur içinde eşinle sağlıklı ağız tadıyla uzun yıllar yaşarsınız inş
e bi de darısı başıma diyim :KK45:

Arkadaşlar daha önce konu açmıştım yarımyamalak evim diye. Cok soru soruldu devamı ne zaman gelecek tamamlamadiniz mi diye. Hala tamamlayamadım aslinda 1 oda boş sayılır kosu bandı ve bir masanın bulunduğu hiç kullanmadığımiz bir oda. Diğer kısımlarda ise yatakodasinda ve mutfakta aksesuar eksikliklerim banyoda dolap eksigim var. yatakodasinda makyaj Masası için tabure ve o masadaki kalabalik icin düzenleyici kutulardan almam lazim salonda ise bekleyen kablo işleri var. Şimdi açıklamami da yaptıktan sonra esimle tamamen kendi zevkine göre dosedigimiz evimizin kapılarını size açabilirim:) hoşgeldiniz. :))

mükeeemmeeeeeeeeeeel maaşaallah ..
güle güle oturun..
zevkin bi harikaaaaa

Çok begendim güle güle oturun...salonum için bende böyle bir masa ve sandelye takımı istiyorum siz nerden aldınız acaba ve mahsuru yoksa ne kadara

X