Artık MOLA Vermemin Zamanı Gelmişş :((

Sudenazcım canım arkadaşım... Üzgünüm. Çok istemiştin biliyorum. Hepimiz istemiştik, hepimiz dua etmiştik senin için. Herşeyin hayırlısını versin Rabbim. Gelişini sabırsızlıkla bekliycez arkadaşım. Sevgiler...

canım hepimizin duygularına tercüman olmuşsun
dün hıçkıra hıçkıra ağladım ama isyan etmek için değil evlat hasretinden..... bir anne diyenimin olmamamsı içimi o kadar acıtıyor ki herhelde beni sizlerden daha iyi kimse anlayamaz...
dile kolay tam 6 yıl oldu evleneli benden sonra evlenenlerin çocuklrı oldu ikinciyi yapmaya başladılar. nasıl yapılıyor ki bu bebek acaba 'biz ikinciyi yapmaya karar verdik' diyorlar
bu kadar kolaysa ben neden yapamıyorummm? bu sorunun cevabını hiç bulmayacağım galibaaa...
herkes çok zor bir imtihan biz olsak kaldıramazdıkgibi tesellilere giriyor zor olduğunu benden daha iyi kimse bilemez. 6 yıldır yaptığım gebelik testlerinin haddi hesabı gördüğüm tek çizgilerden ise hiç bahsetmiyorum.
bildiğim tek şey çok yorulduğum belkide hiç sahip olamayacağım bebeğime olan hasretimmm.. çok özledim senii nerelerdesin neden gelmezsin de beni böyle gözü yaşlı bırakırsın bitanem? ben bu özlemle yanıp kavrulurken sen nasıl dayanırsın benim özlemime? gel artık ne olur gelllll.....

canım benim ya moralini bozma nolur hemen.elimizden gelse hemen şimdi kucağımıza almazmıyız bebişlerimizi allah vereceğ, zamanı biliyor tatlım ve o günün gelmesini bekliyor biliyosun herkesin doüum ve ölüm saati bellidir.biz naparsak yapalım bunu değiştiremeyiz.kendine dikkat et canım hem belli dediğin gibi accıkda kendine vakit ayırır hoplar zıplar gönlüne göre bişiyler de yapabilirsin sevgiyle kal

canım benim ya moralini bozma nolur hemen.elimizden gelse hemen şimdi kucağımıza almazmıyız bebişlerimizi allah vereceğ, zamanı biliyor tatlım ve o günün gelmesini bekliyor biliyosun herkesin doüum ve ölüm saati bellidir.biz naparsak yapalım bunu değiştiremeyiz.kendine dikkat et canım hem belli dediğin gibi accıkda kendine vakit ayırır hoplar zıplar gönlüne göre bişiyler de yapabilirsin sevgiyle kal

kesinlikle katılıyorum.psikolojin de çok önemli.biraz rahatla.allah hakkında hayırlısını versin

canım kendine dikkat et ve sabırlı ol lütfen bizleride unutma sakın oldumu haberda et sevgiyle kal.........

canım yazı okuyupda duygulanmamak elde değil.herşeyde bir hayır vardır.ne diyim başka kendine iyi bak.evliliğinin tadını çıkar.birtanemŞeniz

Güzelim, bende seni takip eden birisi olarak yazmak istedim. Bu yazınla daha da bi canım kaynadı sana. Çok güzel tespitlerde bulunmuşsun. Kendini başka şeylere vermek çok akıllıca bir karar.

Bende çok istiyorum burada ki herkes gibi, ve 7.ayın iki ayında korunmak zorunda kaldım antibiyotik içtiğim için. Toplam 5 ayda bende çok ağladım çünkü evlendiğimden beri istiyordum (2,5 seneyi geçti evleneli) ama eşimi ikna edememiştim. Şimdi ikimizde çok istiyoruz ama olmayınca olmuyor işte.

Bu ay güya doktora gidecektik ama işlerimiz o kadar yoğun ve o kadar çalışıyoruz ki doktora falan gitmedik, bu gidişle de zor gideriz. İşlerle uğraşmak ise bana terapi gibi geliyor. Akşam eve geldiğimde bu siteye girip rahatlıyorum çok güzel geliyor. Bu ay hep dua ediyorum hepimiz için, Allah hayırlısıysa versin hayırsız olacaksa vermesin diye. Çevremizde öyle hayırsız evlatlar var ki, bende bu duayı o yüzden çok benimsedim. Dilerim Allah hepimize salih ve sağlıklı çocuklar nasip eder. Sevgilerimle..

amin canım.çok haklısın önemli olan olması değil sağlıklı ve hayırlı olmasıdır.herşey nasip ve kısmetle.rabbim nasip etmedimide ne yaparsan yap olmuyor.ama herşeyde bi hayır vardır.bi otobüs bile geç geliyosa bundada bi hayır vardır derler.allah dermansız dert vermesin kimseye.rabbim hepimize sağlıklısından ve hayırlısından nasip etsin.

canım umut dünyasında umudumuzu kaybetmek olurmu kalpten inanıyorumki en kısa zamanda hamile kalıp bebegini saglıkla kucagına alacaksın herşeyin hayırlısı canım kendine dikkat dualarım bütün arkadaşlarıma ve sana.

canim benim inan cok üzüldüm ne denir bilmiyorum galiba burasi sözün bittigi yer...Acini bile bu kadar sogukkanlilikla yazmisin helal olsun sana arkadasim,iste her zaman böyle güclü ol.Cünkü hicbir zaman hersey bitmis degildir,umit her zaman vardir sne de ümit ettigin sürece varsindir....Allah im yardimcin olsun,kistinden kurtarsin ve sana saglikli sihhatli bebek versin insallah....Cünkü Anneligi en cok hakedenlerdensin sen,tipki burdaki diger arkadaslarim gibi....

sudenaz ben senin gibi 26 denemede bulundum hsg rahim filmi çektirdim bu arada ameliyat oldum ama hiç yılmadım aynı benimde puregon pregnyl kullanırdım o ay kist olurdu hadiii sil baştan yeter artık dediğim bir ayda herşeyi bıraktım tedavi istemiyorum mola dedim o ay kendiliğimden hamile kaldım şuanda2.bebeğe hamileyim çok yeni 4 haftalık ve sadece 1 korunmasız ilişkiyle hamile kaldım stres yapma lütfen stres yapmayı bırakınca hormonlarım yükseldi yumurtlamamı baskılıyormuşum oda düzeldi tatile çıkmanı tavsiye ederim ben tatilde hamile kaldım bol şanslar

sudenaz canım benım sen kendını kalbını o kadar guzel ıfade etmıssınkı
soylenecek soz bırakmamıssın kımseye..herkesde destegını esırgememıs..
uzuntunu acını yasadığın anlattığın kadar tedavısınıde kendın anlatmıssın..
iyi bır ınsan olduğun kadar akıllı guclu bır ınsan oldugunuda kendıne ve bızlere ıspatlamıs oldun..
çok doğru kararlar alarak saglam ayaklarla dımdık tekrardan karsımızda olucagına ınanıyorum..
sende suna ınan :))Allahın sevdığı kulu olduğunu dusun..
cunku cocuğunla sınanmıyor sabırınla sınanıyorsun..
ve sen bu sınavı buyuk bır odulle (melegınle)geceksın :))hakkında hayırlısını dılıyorum arkasım..

cnm seni çok iyi anlıyorum.benimde ikinci denememde kist oluşmuştu drum sakın moralini bozma bunlar bu tedavide olacak şeyler dedi.burda birçok insannında aynı durumu yaşadığına eminim.biliyosun bende bu ay ara verdim dinlenip eğlenmek istiyorum hepimize güzel bi tatil iyi gelecektir.allaha emanet ol cnm

canım benimmm buldum seni sonunda sonunda soruyorum ikide bir sude nerde noldu diye cevap alamamıştım bi tanem seni çok iyi anlıyorum bu ay yumurtam büyümeyince bende benzer kararlar almıştım kararında çok haklısın merak etme biz arkandayız bizide çok fazla sensiz bırakma tamam mı canım seni çok seviyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

canım geçmiş olsun sakın umudunu yitirme herşey yoluna gircek inan buna seni haberdar ederiz merak etme.allah yardımcın olsun canım çok özletme kendini.

Merhabalar Sudenaz,

Gerçekten kendini çok iyi analiz ve ifade etmişsin. İnsanın bunu yapabilmesi zor bişi.
Kistlere çok takılma, bende yumurtalıklarda kist olmasına rağmen hamile kaldım, benim gibi başka insanlarda var. Bunların hiçbiri engel diil.

Eminim ki bu fikirlerden uzaklaşmak ve hayatın tadını çıkartmak sana iyi gelecek ve mutlaka bebişi de getirecektir. Biraz kafanı dağıt, kocanla ilgilen, gez & toz, bunlara bebiş gelince fırsat olmayacak. Hatta hamile kalınca bile olmayacak, o yüzden bugünlerin tadını çıkart ve bebişinin bir yerlerde seni beklediğini unutma, sadece doğruz zamanı bekliyordur, eminim.

sudenazcım çok üzüldüm canım ama en doğru kararı vermişsin bırak hayatı biraz akışına bakalım o zaman ne olacak evliliğinin keyfini çıkar RABBİM çok geçmeden hepimizin duasını kabul etsin inşallah canım kendine iyi bakkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

canım sen daha yolun başındasın ben tadaviye başlayalı 10 ay oldu ve senin yazını okuyunca saydımda 10 ay boyunca benim 8 tane kistim olmuş ve ben hep boşuna aylar saydım bekledim hep kist oluştu ve ara verildi ben umut istiyodum ayın sonunu umutla beklemek istiyodum ama olmuyodu ama ben devam ediyorum başka çarem yok hem ben kistlere alıştım artık yani herşeye alıştım alışmak zorundayım sende sıkma canını ve bu ay senin dinlenme sürecin olsun ve rahatla daha ggüçlü devam et tedavine allah yardımcın olsun

canim uzulme sende demissin vakti zamani var. Allah ne zaman nasip ettiyse o zaman olacak , yilmak yok rabbim sana ve tum isteyenlere hayirlisiyla evlat nasip etsin inslhhhhhhhh

canım sudenazım benim.topiğini görünce çok kötü bişey oldu sandım.rabbim dediğin gibi zamanı gelince bebişini yollayacak elbet.herşey nasip kısmet.bak bana istedim.rabbim verdi ama geri aldı gene.nasip olmayınca olmuyo canım benim.gerçi sende bunun bilincindesin.ama işte analık duygusu kadınlarda daha ağır basıyo.illada bebiş isteniyo.yüce rabbim hiç ummadığın bi anda hediyenizi yollar inşallah canım arkadaşım.sen gez,dolaş,eğlen,kocişinle evliliğin tadını çıkart,kafanı dağıt azcık .bak nasıl herşey yoluna giricek.seni özliycem beni,,bizi habersiz bırakma emi? :1hug: a.s.

Canım benim çok doğru bakıyosun olaya,sanada bu yakışırdı zaten..
sana sadece diyorumki; “La Tehzen! İnnellahe meane!”
Üzülme, Allah bizimle beraberdir. (TEVBE Suresi, 40, Ayetten)
sevgiler..

X