Artık hamıle deılım :(

Lindsay

Guru
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2008
108
22
40
suan cok kötüyüm. bende bebegimi kaybettım 8 haftalıktı. gecen hafta dr. a gıttıgımde kalp sesı duyulmamıstı. haftaya yıne gel dedı. ve haftaya gıttıgımde yıne kalp sesı yoktu. ve için rahat etsın ıstıyorsa 5 gun sonra yıne gel bakalım dedı.beklemek cok zordu ölü bebegı tasımak düşüncesi.. ve 5 gun sure gecemedı bugun sabah sancıyla kanamam basladı ve parcalar düştü. keske dedım onceden kurtaj olsaydım bunları yasamasaydım dıye. ama tabı olacagı varmıs hem düşük arkasına kurtaj oldum. işte hersey ınsanlar için. ınsanın başına hersey gelebılıyorsenağlama
umarım butun gebelıkler ıyı gecer. kımsenın basına boyle seyler gelmez. Allah butun hamıslerı ve bebeklerı korusun. kendınıze ıyı bakın.

çok geçmiş olsun bende bebeğimi ağustos ayında 9 haftalıkken kaybettim çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum ama geçiyor geçmek zorunda...rabbim bir daha yaşatmasın

çok geçmiş olsun bende bebeğimi ağustos ayında 9 haftalıkken kaybettim çok zor bir durum seni çok iyi anlıyorum ama geçiyor geçmek zorunda...rabbim bir daha yaşatmasın

merhaba baby nurse yazının okumustum 8+3 ken kalp sesı duyulmadıgı ıcın kurtaj olmustun sende. benım de o ara kalp sesı duyulmadıgı ıcın hep yazılarınızı okumustum. sanda cok gecmıs olsun. gecıyor demı zamanla alısılıyor demı?

çok geçmiş olsun allah aynı acıyı bidaha yasatmasın sana ve tüm hamilelerin yardımcısı olsun

çok geçmiş olsun canım allah sabırlar versin..........

Canım çok geçmiş olsun. Allah bu acıyı bir daha yaşatmasın. Ama içindeki umut hiç sönmesin.

acını paylasıyorum canım cok gecmiş olsun rabbim bidaha göstermesin inşallahh

geçmiş olsun cnm,kendine iyi bak bu aralar,zamanla insan herşeye alışıyor merak etme,benimde ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı,dr.normal dedi ilk gebeliklerin %80 böyle oluyormuş,herhangi bir sebep olmasada.

geçmiş olsun canım,
Allah sabır versin
bu durumu yaşayan okadar çok kişi var ki
zaman herşeyin ilacı
2. gebeliğin emin ol çok sağlıklı gececek.

Geçmiş olsun, Allahım hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin,
İnşallah bir daha yaşamassın canım

geçmş olsun canım en yakın zamanda ikinci olur insallah Allah gönlüne göre versin herşeyin hayırlısı

çok geçmiş olsun canım ne desek sana teselli veremeyiz vardır rabbimin bi bildiği allahım sana tez amanda hayırlı sağlıklı huzurlu bi hamişlik nasip etsin canım allaha emanet ol a.s.

çok geçmiş olsun cnmmmm allah birdaha yaşatmasın

canım çok geçmiş olsun inan çook üzüldümbende geçen sene mayısta 6 haftaluk bebeğimi düşürdüm üstelik kalbide atıyodu va allah a şükür şimdi yine hamileyim ama dün lekelenmem başladı dolayısıyla yatıp istirahat ediyorum senide çok iyi anlıyorum cnm allah sabır versin çok zor allah en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin bitanem sana...

Geçmiş oLsun canım Allah sabır versin dilerim en yakın zamanda sağlıklı bi hamilelik geçirir sağlıkla bebeğini alırsın kucağına a.s.

canım çok büyük geçmiş olsun bende yaşadım aynı şeyleri gerçekten çok zor ve yıpratıcı ama napalım hayırlısı böyleymiş demekten başka çare yok kendini toplamaya çalış Rabbim herşeyin hayırlısını versin amin birdaha aynı acıları yaşatmasın amin.

zamanla geçiyor dimi demişsin canım acın hafifler ama o biyerlerde kalır öyle bir ay geçti benim bebeğimde gitti hala kendime soruyorum neden gitti sebebi benmiydim diye okadar çok örnek olmasına rağmen çevremde yinede neden sorusunu soruyorum asla vaz geçmicem sormaktanda en olmadık zamanda dalıp gidersin hamile olduğun zamanlara belki yeni bebek gelir ama ben eminim ilk göz ağrın kalbinde durur ben çok umutluyum neşem yerinde yeni bebeğime hazırlanıyorum ama bi tarafımda buruk işte n eyazıkki doktorlar kadar normal karşılayamıyorum karşılamakda istemiyorum

Çok çok geçmiş olsun. İnşallah bi daha aynı acıyı yaşamazsın.... :a015: :a015:

canımm geçmiş olsun allah yardıcın olsun rabbim sınıyo bizi şükret belki sakat doğacaktı. doğa anormal olan şeyleri kabul edemez. bunuda kabul edemedi. rabbimin vardı bi bildiği. sana tek kalan şey sabır etmek. allah sana sağlıklı bebişler nasip eylesin canım.. hepimize nasip eylesin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…