Artık hamıle deılım :(

çok geçmiş olsun. bende cumartesi 3. kez bebeğimi kaybettim. Rabbim ne derse o oluyor. İnşallah bir daha yaşatmasın.

Geçmiş olsun dileklerınız için hepınıze tesekkur ederım. cavaplayan arkadasların hamıle veya düşük yapan arkadaslar oldugu ıcın benı cok ıyı anladıgınızı bılıyorum. gebe olanlara saglıklı sorunsuz gebelıkler dılıyorum. bebegını kaybedenlere de en kısa zamanda rabbım saglıklı bebekler verir

çok geçmiş olsun. bende cumartesi 3. kez bebeğimi kaybettim. Rabbim ne derse o oluyor. İnşallah bir daha yaşatmasın.

tesekkur ederım arkadasım. sanada cok gecmıs olsun yazını okuyunca cok uzuldum. 3 kez aynı acı gercekten zor.. yanı dile kolay. 3 kez düşükten sonra arastırılmıyormu sebebı? gercı genelde arastırılanlarda da bırsey bulunamıyor:sm_confused:

Her acının bir sabrı her sabrın bir umudu var..Zaman ..aniden tersine dönüyor ...dünya başımıza yıkılıyor..Her kışın ardında bir yaz..her yazın ardında bir kış varmış..Hangi mevsimi yaşayacağımızı nereden bilebilirizki..acılarımız ortak..umutlarımız da öyle olsun..Ben de 10 haftalıkken aynı şekilde bebeklerimi kaybettim temmuz ayında..Allah kimseye yaşatmasın..

tesekkur ederım.. nıye kendınde bı sebep arıyorsun. sonucta bız kendımıze ne kadar dıkkat etsek de elımızden bırsey gelıyormu? bence hıc sebebını kendınde arama veren de Allah alan da sonucta bızım elımızden bırsey gelmıyor. buna boyle düşün.sanırım ne kadar zaman gecse de gecsın unutmak olanaksız. umarım bu bebegın senı bekletmez cabuk gelır ve saglıklı bı gebelık gecırırsın

evet aynı dedıgın gıbı anıden tersıne dönuyor gebe oldugunu ogrenınce bı sevınc ve kısa bı zaman sonra cok buyuk bı hüzün olabılıyor. tesekkur ederım cok gecmıs olsun sanada inş. cnm bı dakı bebeklerın saglıkla gelır inş.

tesekkur ederım ıyı dıleklerın için canım. sende kendıne cok dıkkat et canım. inş lekelenmem bı sefer ıcındır ve umarım cabuk geçer.

benim hepsi düşük değildi canım. sadece ilki düşüktü. ikinci boş gebelik. sonuncu da gelişmemiş embriyo. araştırılsa ne araştırılcak? patolojiye gidiyor, sonuç bunlar çıkıyor. İnşallah bu son olur, Rabbim bir kez daha yaşatmaz böyle bir acıyı. sana tekrar geçmiş olsun.

lindsay geçmiş olsun canım allah bi daha yaşatmasın benim de 6 haftalık tı düşük yaptığım da ilk haftalarda olan düşükler genelde yumurtanın yapısından kaynaklanan sorunlarda gerçekleşiyo bundan sonra beslenmene dikkat et ikinciye hiç bişey oolmaz hem allah sana yeni bi şans veriyo yani düük yaptığın sağlıklı değildi

çok geçmiş olsun. ne hissettiğinizi çok iyi anlıyorum ben de 3 tane düşük yaptım...

3. de sizin gibi kalp atışlarını bekledik atmadı dr 3 gün daha bekleyelim dedi ama o 3 gün içinde kanamam çoğalıp parça parça düştü ama ben kürtaj olmadım....

canım benim ya Allah sabır versin arkadaşım Rabbim bir daha böyle bişey yaşatmasın
ne diyeyim üzülme hakkına hayırlı olan buymuş demek ki

tesekkur ederım fadik. sanada cok gecmıs olsun bende senı suan ıyı anlıyorum. 3 ununde kalbı atmadı bı sebeb olarak bırsey gosterdılermı. neden boyle oluyormus? patolojıye gonderılmemıstır sanırım cunku kendılıgınden düşmüş. ınsallah bı dakı gebeliğin saglıklı ollur.

Çok geçmiş olsun arkadaşım Allahım sabır versin size ve en kısa zamanda kalbi pır pır atan ve size sımsıkı tutunup hiç bırakmayacak bir bebek nasip eder inşallah,,,bunu canı gönülden istiyorum hem sizin için hemde umutla bekleyen bütün anne adayları için,,,,bende yakın zamanda 12 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtajla aldırmak zorunda kaldım hastanede öylece dona kaldım ne ağlayabildim nede konuşabildim kalbinin durduğunu öğrenince,,,,,inşallah bu sıkıntının üstesinde hepbirlikte geleceğiz Allahın izniyle,,,,, dertler paylaştıkça azalır çünkü,,,,,

çok geçmiş olsun canım allah bir daha yaşatmasın benimde ilk bebeim düşükle sonuçlanmışrı hiç kendini üzme onu senden alan rabbim tekrar veriyor allahdan ümit kesilmez

geçmiş olsun canım üzülme gelen allahtan allahım sana sabır güç kuvvet versin...

canım çok geçmiş olsun. allahım inşallah bir daha böyle acılar yaşatmasın. zamanla herşeye alışılıyor içindeki umudunu yitirme. inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın ve hayırlı haberlerini bizlere buradan iletirsin. allahım sağlıklı sıhhatli bebiş nasip etsin. sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…