Artık gına geldi

Esin kendisi biseyler yapipta, senden de ayni seyleri bekliyor ve bu yüzden seni böyle kontrol altina almaya calisiyor olabilir mi?

Esin kendisi biseyler yapipta, senden de ayni seyleri bekliyor ve bu yüzden seni böyle kontrol altina almaya calisiyor olabilir mi?
Belki olabilir ama artık sıkıyor bu durum beni gerçek manada

Ortak borç, evlenirken eşyalar. Altınlarımın hepsini verdim zaten.

Kızım masraf ne masrafı borcu bilmiyorum da koca bakmak için mi evlendin üstelik de güler yüz yok, huzur mutluluk yok?
Düğün takı toka masrafı mı neymiş bu, teşekkür edip elini soğuk sudan soğuk suya sokmayacağı yerde vır vır vır

Ortak borç, evlenirken eşyalar. Altınlarımın hepsini verdim zaten.
Hah altınları da almış soğumamış kartını da istiyor paşam çünkü, sen de köle gibi evde hizmet et işe git , ananlar da kirayı tamamen ödesin bu da koca olsun

Belki olabilir ama artık sıkıyor bu durum beni gerçek manada
Bunu ona söylemelisin, kendini ifade etmeden ondan seni anlamasini bekleyemezsin, acik ve net bir sekilde bu konuda düsüncelerini hissettiklerini ve buna bir son vermezse sonuclarinin ne olacagini anlatmalisin.

Bunu ona söylemelisin, kendini ifade etmeden ondan seni anlamasini bekleyemezsin, acik ve net bir sekilde bu konuda düsüncelerini hissettiklerini ve buna bir son vermezse sonuclarinin ne olacagini anlatmalisin.
Anlamaz çirkefleşecek o vibe var.
Annenler zaten beni sana dolduruyor
Sen böyle değildin
Parayı saklıyor bir şey hazırlığında mısın
Başkası var değil mi ondan böyle oldu

Direk çirkinleşecek

Sen böyle değildin

Direk çirkinleşecek
o zaman tedavi olmasi gerekiyor... Böyle uzun sürmez bu iliski...

Sen böyle değildin

Direk çirkinleşecek
Bir ara felaket kavga ettik, Ben artık dayanamayıp eşyalarımı toplayıp hazırlanıp gidecektim. Başladım toplamaya, bana hayatında birisi mi var ne bu acelen dedi. Kendimi o sıra ifade edemedim. Bir sinir krizi geçirdim ama hayatımda inanın böyle bir durum yaşadığımı hatırlamıyorum. Kendimi yırttım.

Söyledim ama hep ailemin para gönderdiği kısmı söyleyip söyleyip duruyor.

Sessiz bir şekilde gidin avukata ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Size yaptığı bu psikolojik şiddeti nasıl ispat edebilirsiniz öğrenin. Delilleri toplayıp şutlayın bunu. Uğraşılmaz bununla

Söyledim ama hep ailemin para gönderdiği kısmı söyleyip söyleyip duruyor.
Evli bir çifte kira parası yollayan kişilere mahcup olup teşekkür edeceği yerde paşam daha konuşuyor hayırdır? Ne bu kıymetli altın mı bunu pohpohlayıp tepene çıkardın?
Altını vermişsin yalan oldu soğuk su iç sen ona
Düğün masrafı maaşımdan dedi ordan haberin yok
Senin para evin iç harcamasına gidiyor
Annenler kiraya destek oluyor
Eeee bunun karın ağrısı ne
Boşa kürek çekiyorsun. Evlendik borç yaptık diye bu paraziti çekme eğer diğer şeyleri de düzgün değilse

Eşiniz normal değil. Utanmaz herif insan karısına şunu demeye utanır

Maddi olarak eşinin bu paraya ihtiyacı mı var? Sana güvenmeme sebebi nedir? 8 yıllık evliyim eşim asla böyle bir şey yapmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…