Artık gına geldi

E zaten yapıyorsun diyor, bu arada yapmıyorum. Gerçekten bir durum var ise şüpheli bir şeyse. Çünkü bi ara maaşı havaya uçtu kaçtı. Sorduğumda ona yatırdım buna yatırdım demişti. Baktığımda hiçte öyle değildi. Ben de süreklilik yok. Eşim ben uyuduktan sonra bakıyor.
Esin kendisi biseyler yapipta, senden de ayni seyleri bekliyor ve bu yüzden seni böyle kontrol altina almaya calisiyor olabilir mi?

Kavga edeceğiz diye sizi korkutup bastırmasına izin vermeyin.kavgadan korkmayın o yılana vazgeçene kadar kavga edin. Sizin geri adamınızı farkettikçe her konu da kavgaya sığınıp bunu yapmaya devam eder. Keşke böyle olmasa ama erkeklerin evliliğin ilk zamanı bu gövde gösterileri oluyor. Patron benim, her şey bana sorulacak, benden habersiz hareket edilmeyecek havalarında oluyorlar, ona onun dilinden konuşun siz de birebir aynısını yapın.

Esin kendisi biseyler yapipta, senden de ayni seyleri bekliyor ve bu yüzden seni böyle kontrol altina almaya calisiyor olabilir mi?
Belki olabilir ama artık sıkıyor bu durum beni gerçek manada

Bir maaş borca gitcek kadar ne borcu ortak bir borç mu ? Ayrıca aileniz kiraya destek veriyorsa siz evi geçindiriyorsanız eşiniz ne yapıyor. ? Ev dönüyorsa zaten ailenizin size gönderdiğini ona vermek zorunda değilsiniz.
Ortak borç, evlenirken eşyalar. Altınlarımın hepsini verdim zaten.

İnanın yaşanmadı, Aldığı maaş borca gidiyor. Benim maaşım eve yetiyor. Ailem kiraya destek veriyor. Her gün eşime neredeyse yemek parası da atıyorum veya geceden bir şeyler hazırlıyorum. Ya bir de sanem bana para vermiyor diye aileme söylüyor. Neye yeteyim anlamadım.
Kızım masraf ne masrafı borcu bilmiyorum da koca bakmak için mi evlendin üstelik de güler yüz yok, huzur mutluluk yok?
Düğün takı toka masrafı mı neymiş bu, teşekkür edip elini soğuk sudan soğuk suya sokmayacağı yerde vır vır vır

Ortak borç, evlenirken eşyalar. Altınlarımın hepsini verdim zaten.
Hah altınları da almış soğumamış kartını da istiyor paşam çünkü, sen de köle gibi evde hizmet et işe git , ananlar da kirayı tamamen ödesin bu da koca olsun

Belki olabilir ama artık sıkıyor bu durum beni gerçek manada
Bunu ona söylemelisin, kendini ifade etmeden ondan seni anlamasini bekleyemezsin, acik ve net bir sekilde bu konuda düsüncelerini hissettiklerini ve buna bir son vermezse sonuclarinin ne olacagini anlatmalisin.

Bunu ona söylemelisin, kendini ifade etmeden ondan seni anlamasini bekleyemezsin, acik ve net bir sekilde bu konuda düsüncelerini hissettiklerini ve buna bir son vermezse sonuclarinin ne olacagini anlatmalisin.
Anlamaz çirkefleşecek o vibe var.
Annenler zaten beni sana dolduruyor
Sen böyle değildin
Parayı saklıyor bir şey hazırlığında mısın
Başkası var değil mi ondan böyle oldu

Direk çirkinleşecek

Sen böyle değildin

Direk çirkinleşecek
o zaman tedavi olmasi gerekiyor... Böyle uzun sürmez bu iliski...

Sen böyle değildin

Direk çirkinleşecek
Bir ara felaket kavga ettik, Ben artık dayanamayıp eşyalarımı toplayıp hazırlanıp gidecektim. Başladım toplamaya, bana hayatında birisi mi var ne bu acelen dedi. Kendimi o sıra ifade edemedim. Bir sinir krizi geçirdim ama hayatımda inanın böyle bir durum yaşadığımı hatırlamıyorum. Kendimi yırttım.

Söyledim ama hep ailemin para gönderdiği kısmı söyleyip söyleyip duruyor.

Arkadaşlar herkese günaydın,

bir önce ki konumu okuyanlar bilir. Bilmeyenler için kısa bir bilgi geçeyim. Evlendiğimden beri değil ama sürekli olarak bekar kalsaydım nasıl olurdu vs. düşüncelerden kendimi alamıyordum.
Konuya gelecek olursam, ne zaman bu hissiyattan kurtulsam ah tamam çok iyiyiz desem, Eşim ben uyuyakalırsam veya erken yatarsam eline telefonumu alıp kurcalıyor, banka hesaplarıma bakıyor çoğunlukla. 1 keresinde ailem para göndermişti söylememiştim, aldığım para zaten bize gidiyor. Çokta sorun olacağını düşünmedim ta ki kontrol edip yüzüme vurana kadar, e bakmışsın nerelere yatırdığıma bakmadın mı diye çıkıştım. Ne zaman baksa ve sorsam bu konuda sana güvenmiyorum diyor? Dedim manyak mısın birileriyle yiyorum sanki dedim.

Dün de karnım ağrıyordu erken yattım, saat 2 suları almış telefonu eliNe bir şeyler karıştırıyor birisi sana yazmış felan dedi. Eee dedim onu da benden bileceksin anlamadım neyse o an telefonu kapattı uyuduk. Sabah işe hazırlanacağım bu son girişler oluyor ya, baktım girmiş 2-3 bankama. Yani sıkılıyorum bu durumdan sanki sakındığım bir şey var. Anlam veremiyorum bir türlü sorunca da onu söylüyor. Siz de oldu mu böyle bir durum oldu mu? olduysa nasıl engellediniz.

Şifremi değiştirdim bir çok kez bu seferde ondan kavga ettik

Bir ara felaket kavga ettik, Ben artık dayanamayıp eşyalarımı toplayıp hazırlanıp gidecektim. Başladım toplamaya, bana hayatında birisi mi var ne bu acelen dedi. Kendimi o sıra ifade edemedim. Bir sinir krizi geçirdim ama hayatımda inanın böyle bir durum yaşadığımı hatırlamıyorum. Kendimi yırttım.
Sessiz bir şekilde gidin avukata ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Size yaptığı bu psikolojik şiddeti nasıl ispat edebilirsiniz öğrenin. Delilleri toplayıp şutlayın bunu. Uğraşılmaz bununla

Söyledim ama hep ailemin para gönderdiği kısmı söyleyip söyleyip duruyor.
Evli bir çifte kira parası yollayan kişilere mahcup olup teşekkür edeceği yerde paşam daha konuşuyor hayırdır? Ne bu kıymetli altın mı bunu pohpohlayıp tepene çıkardın?
Altını vermişsin yalan oldu soğuk su iç sen ona
Düğün masrafı maaşımdan dedi ordan haberin yok
Senin para evin iç harcamasına gidiyor
Annenler kiraya destek oluyor
Eeee bunun karın ağrısı ne
Boşa kürek çekiyorsun. Evlendik borç yaptık diye bu paraziti çekme eğer diğer şeyleri de düzgün değilse

Eşiniz normal değil. Utanmaz herif insan karısına şunu demeye utanır

Maddi olarak eşinin bu paraya ihtiyacı mı var? Sana güvenmeme sebebi nedir? 8 yıllık evliyim eşim asla böyle bir şey yapmadı.

Arkadaşlar herkese günaydın,
bir önce ki konumu okuyanlar bilir. Bilmeyenler için kısa bir bilgi geçeyim. Evlendiğimden beri değil ama sürekli olarak bekar kalsaydım nasıl olurdu vs. düşüncelerden kendimi alamıyordum.
Konuya gelecek olursam, ne zaman bu hissiyattan kurtulsam ah tamam çok iyiyiz desem, Eşim ben uyuyakalırsam veya erken yatarsam eline telefonumu alıp kurcalıyor, banka hesaplarıma bakıyor çoğunlukla. 1 keresinde ailem para göndermişti söylememiştim, aldığım para zaten bize gidiyor. Çokta sorun olacağını düşünmedim ta ki kontrol edip yüzüme vurana kadar, e bakmışsın nerelere yatırdığıma bakmadın mı diye çıkıştım. Ne zaman baksa ve sorsam bu konuda sana güvenmiyorum diyor? Dedim manyak mısın birileriyle yiyorum sanki dedim.
Dün de karnım ağrıyordu erken yattım, saat 2 suları almış telefonu eliNe bir şeyler karıştırıyor birisi sana yazmış felan dedi. Eee dedim onu da benden bileceksin anlamadım neyse o an telefonu kapattı uyuduk. Sabah işe hazırlanacağım bu son girişler oluyor ya, baktım girmiş 2-3 bankama. Yani sıkılıyorum bu durumdan sanki sakındığım bir şey var. Anlam veremiyorum bir türlü sorunca da onu söylüyor. Siz de oldu mu böyle bir durum oldu mu? olduysa nasıl engellediniz.
Şifremi değiştirdim bir çok kez bu seferde ondan kavga ettik

X