Artık eşim dayanılmaz bir hal aldi!!

Ne demiş eskiler erkeğin iki yakasını bir araya germiyceksin

Fevri olacaksın dişini göstereceksin. Höööösst yavaş demeyi bileceksin.Bu evrimini tamamlayamamışlarla başka türlü başa çıkamazsın. Ezmeyi, aşağılamayı, çok bilmişlik taslamayı iyi bilirler. Çanak tutarsan da başına çıkarlar.

aynı muameleyi ona yaptın mı hiç ,

aynı begenmemezlık aynı kucumseme ,aynı aşagılama ,

dene bak kesecekcenesini , sen neden allatan alıyorsun herşeyi afediyorsun ki ,

böyle yapamaya devam edersen o da senın kafana etmeye devam eder,

Hepsini dikkate alicam cok tesekkur ederim hepinize isin tuhaf tarafi ben aynisi yapinca yani begenmeyince yada kotu davraninca bana iyi davranmaya basliyo yani azcik sevgi gorsun ama hemen degisiyo cok degisik evlenmeden once boyle degildi evlendikten sonra anladim bende kesinlikle şimartilmaya gelmiyo evet yasadigim seyin adi resmen psikolojik siddet asla yaptigim biseyden emin olamaz hale geldim iki senede en basit bisey alirken bile acaba dogrumu yapiyorum diye dusunup duruyorum sacma ama durum bu sekilde cunku yaptigim herseyi resmen takip ediyo mesela bi pasta tabagimiz vardi makinede kirilmis bende attim bana mesaj atiyo birkac gun sonra bizim pasta tabagimiz nerde diye ve daha boyle onlarcasi tam tersi ben uste cikip cevap verirsem yada küsersem bi sure sonra o geliyo ama boylede cocuk gibi beni yoruyo

Esiniz hanzonun tekiymis. Siz de ona aynısını yapın. "Sen ne anlarsın" tarzı konustugunda onunla dalga gecin. Yemeklerinizi begenmediginde "elimden bu kadarı geliyor, cok biliyorsan kalk kendin yap yeme benim yemeklerimi. Hamile hamile sana yemek yapiyorum sükredecegine, ettigin lafa bak" tarzında konusup tersleyin. Kendinizi sakın ezdirmeyin yoksa tepenize cıkar.

Yaptikca yaranamadim zaten belkide yuklensem daha iyi olacak iste annesinede ayni sekilde yapiyo biseyini begenmiyo o cok simartmis canim oglum aslanim bilmem ne diyorum yapma şuna şoyle diye ki beceriklidir kayinvaldem yemektir temizliktir her konuda napayim o benim yavrum diyor ama daha cok tepemize cikiyo boyle haberi yok

Eşiniz mozaşist ruhlu bir adam sizde ona göre kırbacınızı yanınızdan ayırmayın.Madem hamilesiniz evlilliğinizi yürütüp yıpranmamak için ipleri elinize alın.Anladığı dilden konuşun onunla, terbiye edin onu

Atv de bi dizi vardi yeter diye tam olarak ordaki yekta iste izleyenler bilir bir cok hareketi o sekilde hatta bunu kendisinede soyledim ama kabul etmedi tabiki ayni kontrolcülük ayni takintilar resmen hayatimi dizi yapmislar demistim

bu konuda ciddi isen daha fazla bilgi edinmek isterim....
Neden acaba dedim çünkü içimden..
Ciddiyim canım, eşime göre para harcayan yada harcamasını bilen kadın ne istediğini bilen kadın ayrıca erkeklere "ben çalışıyorum kazanıyor eşime güzel bir hayat yaşama imkanı verebiliyorum" hissini veriyormuş. Eşim diyorki para harcayan kadın mutlu kadın, mutlu kadın sorunsuz eş demek eşittir güzel evlilik.

Bu erkeklerin kendini üstün görme huyları genetik falan mı ya o size nasıl davranıyorsa siz ona 2 katı öyle davranın bence..

Aynen öyle canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…