Artık eşim dayanılmaz bir hal aldi!!

zeeeey123

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2016
11
3
31
Herkese merhabalar etrafımda bu konuda akil alabilcegim biri yok maalesef bende buraya yazmak istedim 24 yasindayim iki senelik evliyim eşim benden bes yas buyuk okadar da buyuk bir fark yok aslinda bana gore asıl sorunum tam bir kontrol delisi olmasi beni hic bir konuda yeterli gormuyor surekli aşagliyor bagirmaktan hakaret etmekten hic cekinmiyor severek evlenmistik halbuki her konuda şunu niye boyle yaptin bu neden boyle deyip duruyor ne yemekleri begeniyor ne aldigim herhangi bi esyayi sanki benimle zorla evlendirilmis gibi her hareketleri.Ona masrafim bile yok ne giyime kuşama ne taki toka hic merakim yoktur gezme deseniz ona da zorlamam buna ragmen ornek veriyorum gorumceme bluzun nekadar guzelmis dedi sen herseyden iyi anliyosun valla dedi ucuza almis mesela helal olsun falan dedi ama ayni sekilde ben bisey alsam aferin az kafani kullan boyle diyor yani iltifati bile asaglayici ustelik hamileyim olmasam suan daha farkli seyler yapabilirdim kimseye bisey anlatamiyorum ne yapmam gerektigini bilmiyorum ama iki senedir soguttu artik sizce nasil davranmaliyim

Konuşmayı denedin mi canım eğer deneyip sonuç almadiysan bi de konuşmamayı dene ilgilenme. Hamilelikten önce de mi böyleydi bazı erkekler eşleri hamileyken depresyona giriyolar

Merhaba konuyu yanlis yere acmissin. Bdv'ye yazman gerekiyordu. Her neyse boyle bi adamla nasil bas edecegin konusunda burdan fikir edinebilecegini zannetmiyorum. Cunku tek verilebilecek akil boşanman olur. Ki onu da kabul etmiyosun anladigim kadariyla. Allah yardimcin olsun

Tabiki
Konuşmayı denedin mi canım eğer deneyip sonuç almadiysan bi de konuşmamayı dene ilgilenme. Hamilelikten önce de mi böyleydi bazı erkekler eşleri hamileyken depresyona giriyolar
Tabiki denedim aramizda saygi kalmiycagini soyledim boyle giderse hamile kalmadan evvelde boyleydi ben surekli alttan almaya calisiyordum kalbim yumusuduyodu en ufak özürde ilgilenmiyorum gormezden geliyorum ama yok bu sefer daha cok inat ediyor sanki surekli kendime soruyorum acaba cok mu beceriksiz biriyim diye kendimi sucluyorum tek bildigim artik soguttugu

Iste sen yanlis yapiyorsun hata senin ne demek masrafim yok takmiyorum takistirmisyorum giyime kusama merakim yok.seni aliyorsa bakmayida bilecek.sende tak taakistir yap guzel makyajini giyin guzelce.o senin zaten saliverdigini dusunup rahat davraniyrodur. Kadin masrafsiz olurmu ????

Önünü alamazsan ilerde hiç iyi bir hal olmayacak. Ya boşan. Boşanamam diyorsan da onu yargılamaya, beğenmemeye, eleştirmeye başla. Aynısını ona yap. Kendini zeki sanmasın. Sorunlu adam.

Aynı şekilde davran, yaptığını beğenme, aşağıla... En azından bir geri dönüt alırsın.

2 senedir sogutan adamdan hamile kaldın.birde babalıkla mı taçlandıracaksın bu hanzoyu.onun agzına bi çarparım öyle hakaret ettiğinde öyle olmaz böyle olur diye bak bir daha insan aşağılayabiliyor mu hadsiz.bak ondan sonra nasıl adam oluyor.ne ezik gibi davranıyorsunuz bu adamlara.bir kere tırnaklarını göster aklı başına gelsin.

bu konuda ciddi isen daha fazla bilgi edinmek isterim....
Neden acaba dedim çünkü içimden..
Uğruna emek harcadığı kadın daha değerli olur, o kadın para harcıyor, adam kadın için para kazanıyor emek harcıyor, adamın hoşuna gidiyor. Para harcamayan kadının kocası da normali bu olarak değerlendirdiği için şükür duymuyor, hatta kadın bir parça şey alsa dert ediyor çünkü alışmamış. Uğraştıranı seviyorlar sanırsam.

bu konuda ciddi isen daha fazla bilgi edinmek isterim....
Neden acaba dedim çünkü içimden..
Bunu ben de yaşıyorum. Yani onun parasını harcıyorum. Ve hiç rahatsız olmuyor. Zor durumda olsa da, birlikteyken bana harcamak hoşuna gidiyor. Bir şey isterim, sonra vazgeçerim bir bakarım zorluyor. Nazar değmesin

Ama şunu ekleyim ben ona bu senin görevin diyerek aşıladım, sürekli. Normalde de eli boldu ilk zamanlar ama durumu olmasa da aldırmadım. Düşününce iyi olmuyor, yaramıyor.

Ama şunu ekleyim ben ona bu senin görevin diyerek aşıladım, sürekli. Normalde de eli boldu ilk zamanlar ama durumu olmasa da aldırmadım. Düşününce iyi olmuyor, yaramıyor.
Haklısın düşününce madalya takmıyorlar...
"Yada birikim birikim diye öldük bittik...
Bi de baktık yaşlanıp gitmişiz "
Böyle olmak istemiyorum...:)))

Haklısın düşününce madalya takmıyorlar...
"Yada birikim birikim diye öldük bittik...
Bi de baktık yaşlanıp gitmişiz "
Böyle olmak istemiyorum...:)))
Olma canım kesinlikle yaramıyor. Hatta bazen benimki diyor ki böyle Olmasaydın belki bu kadar değerli olmazdın diyor. Hiç çekinmem isterim direk. Bir şey beğenirim resmini atarım bunu al diye. Kendine bir şey alır, benim hakkım nerde derim. Kendimden çok sana harcıyorum der. Ama diğer türlü yaranılmıyor.

İnsan karşısındakini hiç mi düşünmez ya duyguları olduğunu üzülebileceğini.

Bana kalırsa da erkekler para harcayan kadınları daha bir el üstünde tutuyor. Birikim yapayım fedakarlık yapayım adamı zorlamayayım bunlara YARAMIYOR. tam tersi isteyeceksin zorlayacaksın alacaksın ya da aldıracaksın. Bence bunun altında da kendilerini tatmin etme güdüsü var. Erkeğim kadınımın ihtiyaçlarını karşılıyorum adamım yaaa bennn adamm..! gibi bir iç ses.. aaahgaga

Sende ona aynısını yap. Yaptıklarını beğenme. Giyimini eleştir. Alttan alta ez laflarinla. Sana söyledikleri hiç umrunda degilmis gibi davran. Yemeği beğendin mı diye sorma, sormadan fikir beyan ederse istersen başka bir şey hazırla yada hmmm yeme istersen de böyle umarsız umarsız. Kararlarının yaptıklarının arkasında ol. Pilavim da ne lezzetli olmuş de. Bi elbise bı insana bu kadar mı yakışır de. Özgüven tavan, egolu egolu dolaş ortalıkta. Olumsuz yorum yaptığında hiç renk verme. Öyle bir duruş sergile ki kendinden emin, kimsenin fikri önemli değilmiş gibi. Normalde eleştiri dozunda iyidir insan farketmedigi şeylerini düzeltir ama bu adam resmen ezik hissettiriyor sana buna müsaade etme.

Erkek için güç gösterisi sanırım bak ben senin için neler yapıyorum diyorlar akıllarınca.mantıklı aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…