artık bıktım ne kadar bahtsızım

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
birini sevdım cok uzakta ya gelırsın buraya evlenırsın yada ben gelemem dıyor ananm babam dıyor kımı sevdıysem boyle sorunlar cııktı uzgunum cok arkadas gıbı konusuyoruz ama olmayacak

Son düzenleyen: Moderatör:
umudum vardı azda olsa gelır ıstanbula dıyordum ama hasretıme dayanamz sen gelırsın anca ben gelemem dıyor memur oldu ama bı suru yol var deddım becayıs yaparsın yıne sınava gırersın tayın ıstersın :çok üzgünüm:

canım sevdiğin memleketine mi çağııyor seni..aslen nereli.nerde oturalım diyo.?

bıktım ama artık her gelen evlilik sorup duruyo dun komsu geldı yasın 26 27 30dan sonra evlemssın dıyo sevmek olmaz bu yasta ne sevmesı demezmı krıterler evllılık korkusu vardır sende kısmetlerını degerlendır yaa canım cok sıkkın sevmeden evllılık olurmu yasla ne alakası var fıkırlerınızı yazar mısınız ne dusunuyosanız ama

Son düzenleyen: Moderatör:
26 aynı yastayız canım ama aılem ıstemıyo ve bende doguda yasamamı istanbulada o gelmıyo bana gel dıyo ben kızmsıım benım gıtmem gerekmıs ama bıtırdık fakat msnde acık arkadas gıbı konusuyoruz kavgalar bıttı anlıycagın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…