Artik Bende Hamileyim

Cok cok buyuk tebriklera.s.a.s.a.s.a.s.a.s.Allah'im hayirli ve saglikli guzel bir bebis kucagina almayi nasip etsin.isteyen herkese versin yuce Rabbim.kendine ve bebisine iyi bak ŞenizŞenizŞeniz

hayırlı olsun canım...

Allahım tüm isteyenlere ne hayırlı vakitte nasip etsin inş bu duyguyu tatmayı...

elifimm canımm yaaa şokk üstüne şokk yaşıyorumm bende hamileyimmm :) kısss noluyoo bizee yaaa ayy allahım herkese nasipp etsin tatlım benim..ben 3 kere test yaptım 2 si pozitifi biri negatif.şimdi yaptım aç karnına sabah ve pozitif oleyyyy yaa inanamıyomm ama halaaa.elifim allah hepimize sağlıklı hayırlı evlat nasip etsinn canım kardeşim benim

canım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin

canım tebrık ederım alah analı babalı buyutsunnn...allah ısteyen herkeze nasıp eder ınsallah..:teytey::teytey::dance:a.s.

canım tebrık ederım hamısler kervanına hosgeldınn valla bu ay bereketlı bı ayyy herkez hamıss oleyyy:sm_cool: ama daha cok ıstıyoruzz herkez hamıss kalsınnn :dance:

Allahima Binlerce şükürler Olsun
Inşallah Sağlikli Sihatli Bebişlerimizi Kucağimiza Almayida Nasip Eder Rabbim

tebrikler Elif allah tamanina erdirsin ikinizde saglikli bir sekilde birbirinize kavusursunuz insallah...

ayyyyy canım çok sevindim bende 22. ayıma giricem bebek isteyeli sen bana da umut olsun bende sildim kafamdan diyete başladım umarım benimde mucizem gelir... Allah tamamına erdirsin...

elifcim Tekrar Hayırlı Olsun.canım Korunmayı Bıraktıktan Kaç Ay Sonra Geldi Bebişin.

Canim Sağol
Ben Korunmayi Birakali 1,5 Sene Oldu 1,5 Senedir Defalarca Dr Gittim Yumurtlama Takibi Gördüm Herşey Normalken Bile Olmadi Rahim Filmi çektirdim Ocak Veya şubatta Yine Olmadi Son Kez Aşilama Istedim Martta Ama Dr Yumurtanin Gelişmesini Beğenmedi Olmadi Bende Marttan Itibaren Herşeyi Biraktim Nisan Ayinda Spora Diyete Başladim
Ama Hiç Bir Ilişkimi Bebek üzerine Yapmadim Istediğim Için Ilişkiye Girdim Ve Mayisin 11 De Regle Oldum Benim Reglem 25 Günde Bir Olur
Ama 20 Ci Günden Sonra Hafif Lekelenmeler Olurdu Bu Sefer Yani Mayis Sonu Haziran 1-2 Si Gibi Lekelenmelerimin Olmasi Lazimdi Olmadi Ayin 6 Sinda Dr Aradim Benim Lekelenmelerim Yok Reglemde Bugün Gelmeliydi Dedim Ama Hiç Bir Belirti Yoktu Sadece Regle Sancilari Vardi
Cumartesi Yani 07.06. Da Hastaneye Gittim Kan Tahlili Yaptirdim Bu Arada Cuma Günü Test Yaptim Ama Negatifti Cumartesi Dr Tahlile Bakti Döllenmiş Yumurta Var Ama Hamilesin Diyemem Dedi Pazartesi Tekrar Kan Yaptir Dedi Yaptirdim Ve Değer 3 Katina çikmişti.
Işte Benim Hikayem Böyle Canim Darisi Olmayanlarin Isteyenlerin Başina Bende Hayirlisi Ile Kucağima Alirim Inşallah

ayyyyy canım çok sevindim bende 22. ayıma giricem bebek isteyeli sen bana da umut olsun bende sildim kafamdan diyete başladım umarım benimde mucizem gelir... Allah tamamına erdirsin...

amin canım herşeyi oluruna bırak o geleceği zamanı biliyor rabbim isteyince oluyor
inşallah allah tüm isteyenlere verir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…