Artan formül mama

Sadelikherseydir

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2017
2.424
13.603
29
Konuyu doğru yere açmıyorum galiba ama gerçekten dert ettim. Oğlum 4 aylık anne sütüne destek olarak mama kullanıyorum normalde küçük boy aliyodum kutuların üzerinde toz halindeyken açıldıktan sonra bir ay içinde kullanınız yazıyor diye küçük boy alıp bitiriyoduk eşim bu ayın başında büyük boy mama almış baya kullandik ama yarısından biraz az toz halinde kaldı bir ay olcak acali napablirim direk çöpe mi atayim. Çok israf ama üzüldüm gerçekten belki farklı şekilde değerlendirenleriniz vardir fikir almak istedim. Konum saçma gelebilir gerçekten meraktayim ama cevaplar için teşekkürler şimdiden 🥰🥰

6 aylık olsaydı yoğurt ve muhallebisine kat kat diyecektim ama, bilemedim bende formul mama kullandım kalanı attım 1 ay geçince

Kalanı sulandırıp kedilere verebilirsiniz. Zaten kedilere inek sütü yerine formül mama verilmesi öneriliyor. Ben mama kullanmıyorum ama ilk ay ne olur ne olmaz diye aldığımız bir mama vardı. Sulandırıp mahalledeki kedilere verdin afiyetle içti kuzular.

Bu çok güzel bı fikir bilmiyodum teşekkür ederim. Çöpe atmaktansa miniklerin midesine gitsin😍

Yapıp yapıp icermisim falan😂😂hayır tabiki 😂
1580296116794.png

ilk zamanlar boyle cok ziyan oluyor maalesef
atmaktan baska yapacak bisey varmi bilmiyorum ama ben atiyordum

ilk zamanlar boyle cok ziyan oluyor maalesef
atmaktan baska yapacak bisey varmi bilmiyorum ama ben atiyordum

Bı arkadaş kedilere vermeyi tavsiye etmiş mantıklı geldi çünkü henüz bir ayı geçip bozulmadı ama gececegi belli bitiremedim en azından günü dolmadan kedilere veririm. Üzüldüm çünkü yazık günah insanlar almak için ne kadar uğraşıyorlar atmaya gönlüm razı olmadı.

Bı arkadaş kedilere vermeyi tavsiye etmiş mantıklı geldi çünkü henüz bir ayı geçip bozulmadı ama gececegi belli bitiremedim en azından günü dolmadan kedilere veririm. Üzüldüm çünkü yazık günah insanlar almak için ne kadar uğraşıyorlar atmaya gönlüm razı olmadı.
oyle gercekten dunyanin parasi insan atarken cigeri sizliyo bulamayan cocuklar icin kediler mantikliymis gercekten

X