Armut tipi vücudum artik cok rahatsiz ediyor :(

bu program hakkında bilgi alabılırmıyız??

istee buuuu!! herkes yok imkansiz diyoe ben inanmiyordum tesekkür ederiiim gercekten yazdiginiz icin. benimde kalca cevrem 104 cm gibi.. acaba ne tür seylee yapti kuzeniniz biliyor musunuz?

şimdi gelelim hareketlere

2.42 deki hareket yanları eritir çok etkili ben bu şekil yapmıyorum daha farklı yapıyorum ama aynı kapıya çıkar
1.39 harekette hemen arkasından yapılmalı çünkü arka yağlar kalıyor bu hareketide aynı bu şekilde duruyorsun tek elinle yerden bir şey alır gibi kaldırıyorsun bu arada diğer elin havada oluyor yani biri yukardayken diğeri havada olacak çok hızlı eritir (elinize ağırlık alırsanız çok daha hızlı erir ilk bir kaç gün yanma agrı olur sonra düzelir ama mutlaka ısınmış bir haldeyken yapın, birden bu hareketleri yaparsanız sakatlanırsınız bizatihi bendeniz küçük bir sakatlık ve ciddi bir ağrı geçirmiştim ısınırsanız sorun olmaz)

daha yeni görüyorum kusura bakmayin.. cok tesekkür ederim video ve anlatimi icin :)

Kalca basen ölçün kac canim

Ayy lütfen bize de soyleyin yonteminiii

Canım ben anlamadim ya bu hareket basen mi eritiyor yoksa bel yanlarini mi?
Bir de 1.39 dedigin yerde yerden bir sey almali hareket yok gibi onu anlamadim canım

daha cok kalcaya özel egzersizler yapmalısın tek orayı begenmiyorssan ve cikolata gibi ürünleri geç saatte yeme selülit yapıyor

Elma tipiyim ben ozaman .Bel karın bölgesi hareketleri kısa zaman harcayarak etkili olacak video bileniniz var mı?Gizli biri?
Boş vaktim çok az ve çok yorgun oluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…