Armut tipi vücudum artik cok rahatsiz ediyor :(

insAllaah yaa ama nasil :)))))( ve mumkunse yarina :p haha saka tabi en fazla 3 ay sonra degisimi görsem ah...

üstte yazdım nasıl olduğunu
inanın düzenli yaparsanız 1 ayda yine etki görürsünüz
eklemeyi unttum birde o bölgede kan dolaşmını tetklemek gerekiyor
spordan önce bacak ve kalçalarınıza biberiye yağı sürüp biraz masaj yapıp sonra spor yaparsanızda fayda görürsünüz

Bende öyleyim armut tipi

boyum 1.70 kilom 45 oldu 50 oldu yine de kalçam belirgindi

zapzayıftım belim kırılacak kadar inceydi kalçalar dolguncaydı ,şimdi 58-60 kilolardayım daha da dolgunca

eritmek için pek çaba da sarf etmiyorum yapı meselesi

Kiz 170 boyla 45 kilo nedir?? :KK57: Az kalsin eriyip yok olacakmissin.. Bende senin simdiki halin gibiyim ama boy 172 kilom 62. Bana gore normal olmasina ragmen herkes cok zayifsin der. O yuzden 45 kiloya baya bi sok oldum iyiki toparlamissin boylesi cooook daha guzel emin ol :) :)

Kiz 170 boyla 45 kilo nedir?? :KK57: Az kalsin eriyip yok olacakmissin.. Bende senin simdiki halin gibiyim ama boy 172 kilom 62. Bana gore normal olmasina ragmen herkes cok zayifsin der. O yuzden 45 kiloya baya bi sok oldum iyiki toparlamissin boylesi cooook daha guzel emin ol :) :)
16 yaşından 20 yaşıma kadar o vaziyetteydim 20 yi geçince 50 lere çıktım

şimdi 25 yaşındayım 60 ları buldum kilolu geliyorum kendime tuhaf hissediyorum birde kalçalar belirgin olunca

16 yaşından 20 yaşıma kadar o vaziyetteydim 20 yi geçince 50 lere çıktım

şimdi 25 teyim 60 ları buldum kilolu geliyorum kendime tuhaf hissediyorum birde kalçalar belirgin olunca

hmm sen biraz sonradan gelismissin oyleyse birden boyun uzadiysa eger.. Ben o yaslarda 55-56 falandim. Simdi ise 62-64 arasi gidip geliyorum. Yasimda 23 benim. Bence hic te kilolu degilsin tam kararinda diyelim :) Suan ben kendimi 55 kilo dusunemiyorum yani cirkin olurdu

üstte yazdım nasıl olduğunu
inanın düzenli yaparsanız 1 ayda yine etki görürsünüz
eklemeyi unttum birde o bölgede kan dolaşmını tetklemek gerekiyor
spordan önce bacak ve kalçalarınıza biberiye yağı sürüp biraz masaj yapıp sonra spor yaparsanızda fayda görürsünüz
cookkk tesekkür ederim :) ben bi ara buz bile koymustum kan dolassin diye o bolgede haha :KK70:

Ne sanslisiniz ya:)sıkı olursa ve çok geniş olmazsa gayet güzel tipinz var. Benim bel kalın hem genetik hem hazır gıdadan dolayı kalça göğüs küçük sayılır, nefret ediyorum yani kilo versem göğüs kalça gidecek diye de korkuyorum valla şanslisniz

Hemen hemen ayni vucut tipinde bende de var canım ve eger genetikse cok zor normal bir insandan daha fazla caba sarfedeceksin. Düzenli bir spor salonuna gideceksin ve kacamak yapmayacaksın. Ama şahsen ben suanda umursamıyorum. Hem ne demisler yemegin salcalisi kadinin kalcalisi :KK71::confused:

Hemen hemen ayni vucut tipinde bende de var canım ve eger genetikse cok zor normal bir insandan daha fazla caba sarfedeceksin. Düzenli bir spor salonuna gideceksin ve kacamak yapmayacaksın. Ama şahsen ben suanda umursamıyorum. Hem ne demisler yemegin salcalisi kadinin kalcalisi :KK71::confused:
haha ayneeen öylee dermisim :KK70: amaa rahatsiz ediyo ya maalesef.. aslinda annemde yok minnacik popisi ;D ama ablamda da var aynisi mesela kime cektik bilmiyorum :KK70:

kilonuz çok fazla değil en fazla 3 4 kilo verin çünkü boyunuz kısa olduğundan çok zayıflarsanız çocuk gibi olur vücudunuz uzmanlar böyle der bence bölgesel zayıflayın göbek kalça bolgesını çalıştırın
maalesef bölgesel zayiflama pek olmuyor gibi :KK43:

Benimki kalcada degil ya böyle cikinti bir popom var delircem mesela bende istedgm gibi etek elbise giyemiyorum hep örtmek istiyorum uzun seylerle. Ama ben malesef halama cekmisim degistirilmiyor. Ama suanda hem maddi olarak durumum yok. Ünv bitsin calismaya baslayayim düzenli spor ve güzel bir diyetisyene gidecegm. Sana tavsiyem kilo vermek güzelde sagligindan daha önemli olmasın. Bak ben seker hastasiym elimde olmadan yemek zorunda kaliyorum sık sık insülin kullaniyorum o zaten 4 5 kilo fazladan aldiriyor.

Benimki kalcada degil ya böyle cikinti bir popom var delircem mesela bende istedgm gibi etek elbise giyemiyorum hep örtmek istiyorum uzun seylerle. Ama ben malesef halama cekmisim degistirilmiyor. Ama suanda hem maddi olarak durumum yok. Ünv bitsin calismaya baslayayim düzenli spor ve güzel bir diyetisyene gidecegm. Sana tavsiyem kilo vermek güzelde sagligindan daha önemli olmasın. Bak ben seker hastasiym elimde olmadan yemek zorunda kaliyorum sık sık insülin kullaniyorum o zaten 4 5 kilo fazladan aldiriyor.
insAllah canim istedigin olur :) bu arada cok gecmis olsun Rabbim sifalar versin

ben bunun hareketini biliyorum kendiminde öyle sorunu kalmıyor yapınca ama nasıl göstericem :KK16:anlatılmaz yaşanır durum çözümsüz değil hatta çok kolay da .......bari video bakınayım benzeri varmı bir arkadaşım öğretmiştiAllah cc razı olsun hiç sorun kalmıyor

:KK57:bidakkaa bir sorun var benim bildiğim de göbek basen kalmaz popo eritme değil yanlardan götürme , bak onuda doğru anlatamadım

Yasim 23
boyum 158 ve kilom bu aralar 57,5
8 kilo vermek istiyorum fakat tipik bir armut vücuduna sahip oldugum icin inanin kalcalarim cok belirgin genis ve beni cok rahatsiz ediyor. Nasil incelebilirim? 2 gündür sabahlari video acip 14 dkkligina hareketler yapiyorum ve squat. yememe icmeme de dikkat etmeye basladim. suyumuda bugunluk 2 litre ictim.. yardimci olabilen var mi bana? Genis kalcamdan kurtulmak istiyorum artik cokk fena göze batiyor zaten minyonum boyum kucuk gepgenis kalca yakismiyor
armut vücut tipi asında aşılmaz bır problem deıl cunku dogru calısma şekıllerı var kuzenım bu konuda oldukca dertlıydı boyu 157 ve kalca cevresı 107 cm ama cok ıyı bır spor programı kullandı ve özel bir çalışma yaptı. 2 ay gibi bir zamanda suanda kilosu kac bılmıyorum ama kalça ölçüsü 92 cm kadar düştü gözle görülür ciddi bir değişme var kendim ölçtüm gördüm. yanı caresız falan deılsınız.

X