Arkamızdaki karlı dağı kaybettik :(

sel

🦁🧚‍♀️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
9.980
1.381
pazar günü herşey o kadar normaldi ki nişanlım yanımdaydı oturduk yemek yedik iş yerimdeydik. sonta ablasını istanbula havaalanınagötürmek için gitti eve gitti 15 dakika sonra telefon etti. dağ gibi arslan babmızı kaybettik. o benim için kayınpederden nişanlımın babası olmakdan daha öteydi.:çok üzgünüm:

çok sevdim onu o da beni, hemen gittim sıcacıkdı hala. ölmemişdi sanki.senağlama

hep sorardım baba bugün kalbin nasıl diye.
"çalışıyo işte demirci dükkanı" derdi. pazar günü kapattı dükkanı. uykuda duruvermiş kalbi, hiç kıpırdamamış bile, ağrı sızı da yok.hastaydı ama arkamızda kocaman karlı bi dağdı.senağlama

üzüntüden başlığıda yanlış yazmışım düzeltilebilirse sevinirim.

ayy cnm cok üzüldum basın sagolsun allah sabır wersın bırbırınıze destek olun

Başınız sağolsun...

Allah sizlere ömür versin....

basiniz sag olsun canim...
allah rahmet eylesin, mekani cennet olsun...

allah ele avuca bırakmadan yanına almış mekanı cennet olsun arkadaşım allah rehmet eylesin kalanada sabır ihsan etsin....(((

başınız sağolsun, bu kadar seveceğiniz bir kayınpederle karşılaştığınız için şanslısınız yine de.

basiniz sagolsun
allah sabir versin
mekani cennet olsun babanizin insallah

başınız sagolsun canım böyle sevdiğine göre eminim cok iyi biriydi

başınız sağolsun canım.ALLAH rahmet eylesin.

dunya işte bugun varsın yarın yoksun.

hayat cok kısa..
sevdıklerımızın degerını bılmek gerek

başınızsagolsun

gerı kalanlara uzun omur versın

çok üzüldüm başın sağolsun canım tek avuntu uykuda eziyet ve acı çekmeden ölmüş olması allah rahmet eylesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…