Arkamızdaki karlı dağı kaybettik :(

başınız sağolsun. Allah rahmet eylesin nur içinde yatsın.

Başınız sağolsun...

Allah sizlere ömür versin....

Allah sabırlar versin hayta malesef bazen çok kötü şakalar yapıyor en acısınıda sevdikerimizi kaybedince yaşıyoruz dünyanın kanunuda olsa alışamıyoruzoff Tekrar Allah mekanını cennet eylesin bol sabırlar versin sevenlerine......

Nur içinde yatsın canım babanız.Allah yakınlarınızın kaybını vermesin.

canim basiniz sagolsun...Allah ona rahmet etsin geride kalanlarada bol sabir versin....

Allahım amelini güzel eylesin sizlerede sabır versin. başınız sağolsun.

dediğim gibi o kocaman yüreği olan bi adamdı. bunu birkez daha anladım cenazeden sonra.
ceketinin cebinden bizim nişanda kestiği kurdele ve makas vardı.onu saklayacak kadar ince fikirli ve hassas bir yüreği vardı onun.
çok seviyorum babacım seni çok.

pazar günü herşey o kadar normaldi ki nişanlım yanımdaydı oturduk yemek yedik iş yerimdeydik. sonta ablasını istanbula havaalanınagötürmek için gitti eve gitti 15 dakika sonra telefon etti. dağ gibi arslan babmızı kaybettik. o benim için kayınpederden nişanlımın babası olmakdan daha öteydi.:çok üzgünüm:

çok sevdim onu o da beni, hemen gittim sıcacıkdı hala. ölmemişdi sanki.senağlama

hep sorardım baba bugün kalbin nasıl diye.
"çalışıyo işte demirci dükkanı" derdi. pazar günü kapattı dükkanı. uykuda duruvermiş kalbi, hiç kıpırdamamış bile, ağrı sızı da yok.hastaydı ama arkamızda kocaman karlı bi dağdı.senağlama

başınız sağolsun canım Allah geriye kalanlara sabır versin

cok üzüldüm,allahim yarabbim rahmet eylesin sizlerede sabir versin..

Allah rahmet eylesin...
başınız sağolsun,sabırlar diliyorum...
sevgiler...

başın sağolsun canım Allah geride kalanlara uzun ömür versin inşallah. Mekanı cennet olsun.

X