arkadslar hamişim amaaaaaa

hayrunisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
34
0
arkadslar öncelikle nasılsınız iyimisiniz umarım iyisinizdir arkadaslar 2,5 aylık hamişim ama midem cok bulanıyo sürekli yediğimi çıkarıyorum afedersiniz bide hamiş olmadan önce sevdiğim seyler simdi midemi bulandırıyo bide kasığım hafif sekilde sivrildi ve şiş bu normalmi cevaplarınızı bekliyorumŞeniz

ah canım o mide bulantılarını biraz daha çekiceksin ben 4 aylık hamileyim halen bulantılarım var ama nispeten hafifledi. sabah kalktığında kraker ve bisküvi türü şeyler ye mideni bastırsın. birde olaya güzel yönünden bak bebişin sağlıkla gelişiyo ve annesine ben burdayım unutma beni deyip kendini hatırlatıyor. kasığındaki şişlikte normal benimde olmuştu rahmin genişliyo bi problem yoktur korkma. ama bu arada doktor kontrollerini aksatma güzelim. ilk üç ay çok dikkatli olman gerekli. birde sana tavsiyem süt içmeyi ihmal etme canım. kendine iyi bak..

hayrunisa canım ben ne çektim biliyomusun bulantılardan hem yiyemiyordum hemde zorla yersemde çıkarıyordum canım benim bulantı kusmalarım ne yaptıysam geçmedi 6. aya kadar devam etti hatta şimdi bile bazen bulantım oluyo ve kusuyorum yani diyecegim ben herşeyi denedim bulantı için ilaç bile kullandım ama önüne geçemedim. sende dr danış ve o sana ilaç falan verir belki sende işe yarar banada 4. ayadan sonra gecer dediler ama malesef benim 6. ayakadar her gün o kabusu yaşadım. bulantı kusmalar kişiden kişeye değişiyor inşallah sizlerin en kısa sürede gecer.a.s.

ay sormayın yaaa bulantılar çok fena.
18. haftamdayım hala bulanıyo midem özellikle sabahları çok fena geçiyo..
inşallah senin bulantıların biran önce geçer canımcım..
bu arada hamişolmana çok sevindim, inşallah sağlıkla sıhhatle alırsın bebişinii kucağına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…