arkadslar bebişimin cinsiyeti

hayrunisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2008
34
0
arkadslar bazı kişiler bebek ne taraftaysa tahmin yürüterek bi takım seyler söylüyolar mesala bebek sagdaysa erkek soldaysa kız gibi seyler bu doğrumu benim her iki tarafımdada hareketlilik var celaelaelaelaelaev.bek.

sen denilene bakma canim
icinden ne geciyor
benim hep oglan geciyordu ve oglum olacak

Bunlar Hurafeler Bence,bebek Istediği Yerde Durur Yuvarlak Bi Yer Yani.

Evet benimkide sagda vede kiz allah hayirli vede saglikli versin tüm hamislere

benimde solda kızım:icecream:

benim kızım üstte :roflol: yani artık buyudu ve heryerde maaşaallah ama hep sagdaydı :))

benim bebişim hep sağ yaslanıyor ama kız olacak demekki doğru değil senin duydukların,ayrıca et süt yersen çok canın çekerse erkek olur diyorlar ama ben başından beri hep hep et süt yiyorum gene kızım olacak.böyle şeylere inanma şekerim.

arkadslar bazı kişiler bebek ne taraftaysa tahmin yürüterek bi takım seyler söylüyolar mesala bebek sagdaysa erkek soldaysa kız gibi seyler bu doğrumu benim her iki tarafımdada hareketlilik var celaelaelaelaelaev.bek.

cnm sen daha yeni hamilesin bildiğim kadarıyla... bebeğin hareketlerini ilk çocuk sahibi olacak anneler 18. haftadan önce hissedemezler. ve bunu senin hissedebilmen için daha çok erken... ben bile hissedemiyorum bebeğimin hareketlerini... senin hareketlilik diye bahsettiğin sey muhtemelen bağırsaklardaki hareketliliktir...:sm_confused:

Bebeğin ne tarafta durduğunu anlayabiliyorsanız çoktan bebek kocaman olmuştur, ve siz ultrasona çoktaaaan girmiş olmalısınız.Cinsiyetini ordan öğrenebilirsiniz.

cnm sen daha yeni hamilesin bildiğim kadarıyla... bebeğin hareketlerini ilk çocuk sahibi olacak anneler 18. haftadan önce hissedemezler. ve bunu senin hissedebilmen için daha çok erken... ben bile hissedemiyorum bebeğimin hareketlerini... senin hareketlilik diye bahsettiğin sey muhtemelen bağırsaklardaki hareketliliktir...:sm_confused:

benimkinin cinsiyeti belli olmadı 2 hafta sonra sağlıklı olsun yeter ama hep kız hissettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…