Arkadaşlık😵‍💫

Valla kız sormuş, eşiniz de gayet üstten salak falan demiş ama ben de merak ederdim ki okurken bile merak ettim. Eşiniz bunların tanıştıklarını nereden biliyor?
Heh işte bu bayanda onu merak etmişti. Söyledim bugün onada. Eşim bu xxxx kişisi ve bayanın eski sevgilisi aynı yerde çalışıyor ama eşim bunlarla samimi değil. Özel hayatlarını bilmez. Günlerden bir gün bayan arkadaş eski sevgilisinden bahsedince eşim tanıyorum ben o adamı dedi birlikte çalışıyoruz falan konuşuldu. Ama ben xxx kişinin eski sevgilisi ile çok yakın arkadaş olduklarını bilmiyordum.

Kadınla bayan arasında ki fark nedir?

Ama iyi lafmış ha
Hayatta doğruluk payıda var

Bence hiçbir bahaneye ihtiyacınız yok. Konuyu tekrar açmaya çalıştığında direkt olarak, eşimle ben böyle bir olayın içinde olmak istemiyoruz. Bu ikimizi de rahatsız ediyor. X ile konuşmak istediğin bir şey varsa yanlışlıkla mesaj attığın gibi yine atar söylersin diyin.
Bunu söyleyin gitsin. Küserse küssün yani. Anladığım x ve y arasında olacak muhabbetin olumsuzlukları sizi de etkileyecek. O yüzden böyle birinin arkadaşlığına ihtiyaç dahi yoktur.
Eşinizle huzurunuz herkesin ve her şeyin üzerinde olmalı. Bu çok daha önemli.

ya ne alaka ya ne alaka yalnışlıkla mesaj atmak öf ne saçma sapan şeyler bunlar arasa okeyım ama mesaj atılmaz yalan bu

Kadınla bayan arasında ki fark nedir?
Cinsiyet belirtmek için kadın ya da erkek denir. Bay ve bayan karşıdakine hitap ederken kullanılır, bir nevi ünvandır. Benim gözüme batmaz normalde ama ikide bir bayan bayan bayan deyince gerçekten bayıyor.

Bu arada kadın arkadaşınız nasıl bir yokluktaymış öyle? Nasip etme Allahım

Hitapta da beyefendi ve hanımefendi daha şık bence.

ben bu işlere girmeyi hiç sevmem her kötü şeyi sendne bilirler sen bizi yaptın dertsiz başına dert açmak gibi böyle işler

İyinde bekar bir erkeği davet edip bekar bir kadını da davet etmek bildiğin eşleştirme anlamına gelir. Yok o niyetim yok yok bilmem ne. O kısımda dürüst değilsiniz onu geçin. Olay saçma bir hal almış konuyu kapatın. Kadına normal davranın bence dışarda bulusmayın

X X X YE YE YE diye okurken beynim error verdi lşfjkşsdgj

İyi de bu saçma durumu siz bile isteye yapıyorsunuz ilk kez böyle bir olay duydum size ders olsun. Arkadaşlarınız la tek buluşun kimseyi balık kuyruğu gibi takmayın kafanız da ağrımaz sizin ki baya çöpçatanlık bir de iyi olsalar ALLAH' tam kötü olsalar sizden. Ben bir iki kez başıma geldi bir daha kimseyi tanıştırmam mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…