arkadaslarinin yaninda degisen sevgilim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onun alt metnini anlamayacak kadar kit akilliysaniz benim yapabilecek bi seyim yok. Herkes zeki olmak zorunda degil. Siz kendi coplugunuzde debelenin sayın idiot

sorunun ne senin ya? Mune dunden beri kib yapiyorum konu kapansin diye bunu da sikayet ediyorum. milletin kocasina sevgilisine sulanmak icin mi burda bu?

Herşeyi geçte anasına sovduren adam yarın yüzde bin sanada sovdurur bu ne iğrençlik kendi ni kandırıyorsun yok sevgiliye laf söylemiyorlar vs. Adam annesine neler söyletmis adam bile diyemiyorum gavat galiba

Herşeyi geçte anasına sovduren adam yarın yüzde bin sanada sovdurur bu ne iğrençlik kendi ni kandırıyorsun yok sevgiliye laf söylemiyorlar vs. Adam annesine neler söyletmis adam bile diyemiyorum gavat galiba

ya terbiyeni takin be. bu lafi kime ettiginin farkinda degilsin. seni surundururken cok eglenicem gorusucez. ugrasmam zannediyorsan yaniliyorsun cok buyuk ugrasicam seninle.

hayatinizda fikirlerinize hic deger verilmemis belli ki, soz hakkj dogunca ne yapacaginizi sasiriyorsunuz.

Mune uyeligimi iptal eder misin ben hukuki surec icin siteyle dogrudan iletisime gecerim. bu seviyede bir yerde bulunmak bana yakismiyor.

Son düzenleme:

Çok ayıp bu söylediğiniz
Gerçekten sanal ortam diye insanlar kafayı yedi burada iyice
Çok kolay bulunursunuz hanımefendi ve o gavat dediğiniz adamın kim olduğunu öğrendiğiniz de cidden çok çok uzuleceksiniz

Sassy hakaret davası aç direk üşenme çocuğum hiç

kendisinin seviyesi bu herhalde ama karsisinda kim oldugunu ogrenince ne yapacak bilmiyorum. seviyeleri yerlerde surunuyor benim burada bulunmam bile hata. sirf birkac uyenin fikri icin actigim konulari bunlar firsat biliyor.

Bence uyeliginizi iptal ettirmeyin burda cok iyi, cok insancil, kibar uyeler de var. Iki uc kisi degil bence konu sahiplerine cidden yardimci olmaya calisanlar da var. Bence cogunluk size hakaret etmedi ama sinirle sadece birkac yorumu goruyorsunuz su an... Gerci siz bilirsiniz.

Bir de Kim olmasi ne degistirir ki hakaret hakarettir cezasi ayni, ha sadece cok iyi bir avukattir hukuki argumanlari iyidir o zaman degisir davayi daha cabuk kazanir... Bir anlik sinirle yazdiniz ama Ben de bunu size yakistiramadim normalde cok sempatik bulurum sizi.

Son düzenleme:

ben zaten konuyu genelde 5-6 uyenin fikri icin aciyorum ve cogunlukla onlarla muhatap oluyorum. farkli fikirler de olabilir. o ince fikirli ve dusunceli uyelerle reelde gorusurum, gorusuyorum.

Arkadaşlar merhaba dün yaptığım yorumla ilgili olarak bir açıklama yapmak istedim. Üslubum yanlış olsada niyetim tamamen hemcinsime destek olarak karşı tarafı eleştirmekti. Ettiğim lafın doğru olmadığını kabul ediyorum ve bu şekilde bir geri dönüş olduğu için gerçekten üzgünüm. Konu sahibinden de özür diliyorum burada

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…