Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Arkadaşlar yeni çıkan doğal göğüs büyütme kitabı hakkında yorumunuzu alabilir miyim?

hatta kargo üzerinde ürün içeriğini okuyan (ben yokken koliyi komşu ya bırakmışlar)komşumun alaylı gülümsemesinden başka bi işe yaramadı

meme protezi dışında bir büyütme seçeneği yok arkadaşlar,çoook araştırdım.

kızlar kadına kendi dışında kaç kişiye uyguladığını, etkinliğinden nasıl bu kadar emin olduğunu ve bildiğimiz şeyler olup olmadığını sordum, çok enteresan bi cevap geldi.. Ne diyeceğimi gerçekten bilemedim...

Kadın diyor ki, kitabı size ücretsiz göndericem, alın bakın, bildiklerinizden farklı ve işe yarayacağını düşündüğünüz birşey olduğunu görürseniz ödemeyi yaparsınız. Aslen kitabı almak gibi bir düşünce hiç ama hiç yoktu. Fakat şimdi kadına gönder dersem ve bilmediğim kafama yatan birşey çıkarsa mutlaka öderim, ödememek ayıp ama artık bıktım hiç para harcamak istemiyorum böyle bişi için:S Ne diyim bilemedim.. 7 kişi toplanıp bi kitabı almaya ne dersiniz, komik gözüken bu öneride gerçekten ciddiyim, 70 milyon vermek insanı mutsuz eder ama 10 milyon bi sigara parası der geçersin..

şaşırdım demek ki kitabına gerçekten güveniyor üçkağıt peşinde olmadığını gösterir bu bence almalısın bana sadece yabancı kaynaklardan derleme dedi yani okumuş türkçeye çevirmiş senin yorumlarını bekliyoruz forum olarak

ya valla bir ay önce falan olsa böyle bi teklife düşünmeden ok derdim.. Ama 27 yaşındayım, 6 yıldır göğüslerime taktım, dönem dönem hep birşeyler denedim, kocaaamannnn 6 yıl, harcadıklarımla heralde 2 kez estetik olurdum, estetik olmayı hiç düşünmüyorum o ayrı ama bıktım artık işe yaramayacak bir şey için 1 milyon vermek bile sinirlerimi alt üst edecek biliyorum..
En son o da 2 ay önce %99 etkili diye reklam yapan careffin diye bi ürünü kullandım 2 kutu, çoook hafif bi dolgunlaşma bırakınca fısss.. 70 milyon evet çok para değil diyosun alıyosun ama ne 70 milyonlar döktüm sorun burda.. Yeter yani salak yerine konulduğumuz. Bir de şu an kendi hazırladığım çemenli bir krem kullanıyorum, kadına yazdım bunu kullandıktan sonra teklifiniz hala geçerliyse alıcam..

bu arada sitesini tamamen okudum, bu kitap kesinlikle yukarıda bahsettiğim kadının kitabının Türkçe'ye çevrilmişidir, eminim...

Kızlar kadınla yazıştık biraz, ben gönder demeden o bana kitabı ücretsiz gönderdi. Bu kitap kesinlikle yabancı kadının kitabının Türkçe'ye çevrilmişi. Videolarında da bahsedilen şeyleri yazıyo, belki daha fazlası vardır -ki bence olmalı- da kız toptan göndermek istememiştir haklı olarak.

Kadının gösterdiği inceliğe saygı olarak ne yazdığını söylemek istemiyorum ama size bildiğimiz şeylerden farklı hiçbirşey olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
Bir program veriyor o program da öyle yoğun ki.. 3 bitki -ki dediğim gibi hepsi bildiğimiz ve kadının videosunda da geçen bitkiler- sabah öğlen akşam bunlardan 1er kapsül alıyorsunuz. Yani toplamda sana günde 9 kapsül iç diyor!!! Ve bunun hiçbir yan etkisi olmadığını söylüyor!!! Bana hiç de sağlıklı gelmedi. Vücuda tamamen hormon yüklüyor. Ben kullanmadım kullanmayı da düşünmüyorum. Bir hapı günde 2 kez kullandığımızda bile acaba yan etkisi olur mu şöyle olur mu böyle olur mu diye düşünüp duruyoruz, kadın bize 9 kapsül yutturuyo, 2. aya etki görmezseniz kapsülleri de çoğaltıyo!!!
Böyle yani...

Lucille Sorella'yı takip ettiğim için bugün mesaj geldi, %10 indirim diyor bugün için, 48 tl'ye geliyo, almayı düşünenlere bildireyim dedim.

Lucille Sorella'yı takip ettiğim için bugün mesaj geldi, %10 indirim diyor bugün için, 48 tl'ye geliyo, almayı düşünenlere bildireyim dedim.

canm senin kapsulden kastın nedir yani kitabında hap falan mı önermiş kapsul ne?:26:

X